• CZ
  • EN

Od vás

Reference

O tom, zda děláme svou práci dobře nejlépe napoví slova těch co s námi už letěli. Nechte se inspirovat...

Děkujeme

18.9.2018

Dobrý den,

Rádi bychom poděkovali za včerejší, úchvatný let balónem, vše klaplo na jedničku, komunikace, let, občerstvení, nemáme co vytknout, jsme naprosto spokojeni, hned bychom letěli znovu. Kudy půjdeme, tudy Vás doporučíme :-) Děkujeme za krásný zážitek, přejeme mnoho spokojených klientů a třeba brzy na viděnou.
 
S pozdravem
Hrabě a hraběnka z Dohalic
 
Jiří  Herain
Dominika Kosinova

16.9.2018

Dobrý den, s týmem Hembalon jsme letěli podruhé a vždy perfektní. Děkujeme za krásný zážitek, bezpečný let a hladké přistání.

Novákovi Slemeno 

13.9.2018

Dobrý den.

děkujeme za příjemný let s ukázkovým přistáním :-) a celkovou pohodu na celé akci. Příjemným zpestřením bylo nejen pasování mezi "hraběcí společnost" , občerstvení, ale i pár informací o historii vzduchoplavectví.

Jediné s čím jsme nepočítali bylo opravdu velké teplo od hořáků :-) 
Bylo to fajn setkání a třeba ho i zopakujeme :-)
Přejeme Vám do budoucna jen pěkné zážitky a spokojené klienty.

hraběnka a hrabě z Ktové :-)

 

12.9.2018

Vážení,

děkujeme Vám všem a hlavně Vašim pilotům za krásný zážitek a přejeme mnoho úspěchů v dalším podnikání. Člověka zahřeje, když se setká s lidmi, kteří se věnují svému oboru s láskou a zájmem. Kéž by takových bylo víc.

Ještě jednou díky

S pozdravem hr. Staňkovi

 

11.9.2018

Vážení Hembalovi,

jak říká:kdo si počká, ten se dočká a stálo to za to. Čtyři, námi zvolené termíny, nám počasí nepřálo až v neděli z Poštejna jsme se potichu vznesli nad koruny stromů. Pěkně jsme si to s manželkou užili. Pořídili jsme si dokumentární video a věřím, že až to naši kamarádi uvidí, tak budete mít nové adepty na hraběnky a hrabata. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám hodně spokojených vzduchoplavců. Novákovi Kosice

11.9.2018

Děkuji za příjemný zážitek spojený s balonovým výletem. Byl jsem spokojený s organizací letu, jeho průběhem i jeho ukončením, vřele doporučuji Vaši firmu potencionálním zájemcům.

Mějte se moc fajn a ještě jednou děkuji.

Ing. Jiří Jirsa

 

10.9.2018

Bylo to famózní. Ovšem uteklo to jako pára nad hrncem…. Chce to alespoň 2-3 hod.:) Fantastický zážitek, velmi příjemný plavební kapitán s podplukovníkem, čarokrajně překvapující vyvrcholení po přistání s pasováním do panského stavu …. ?

Těším se zas někdy na viděnou …

S hlavou v oblacích …

Petr Juránek

10.9.2018

Vážení vzduchoplavci,

chci Vám tímto poděkovat za nádherný zážitek.

Od prvních informací o letu, přes přípravu balonu k letu, samotný let, hledání místa přistání, přistání a balení balonu bylo vše skvěle zorganizováno a vždy jsme byli od pilota včas informováni o situaci, která nás čeká. Dokonce jsme se zapojili i do balení balonu a tím jsme si mohli "vyzkoušet" řeholi vzduchoplavce :-)

Doufám, že mé vyprávění zážitků z letu bude inspirovat další kamarády a známé, a že u některých možná snížím obavy z letu a pak se také připojí mezi vzduchoplaveckou šlechtu.

 S pozdravem a přáním dalších spokojených hraběnek a hrabat

 hrabě Radek z Petroviček

7.9.2018

Dobrý den,

dovolte abychom Vám touto cestou poděkovali za krásný zážitek z letu s Vaší společností. Posádka výborná, kapitán letu perfektní, počasí super, přistání paráda.

Ještě jednou díky moc všem.

Hrabě Olda a hraběnka Jaruška Nermuťovi

4.9.2018

Vážení kolegové hrabata,

moc děkujeme nejen za toto Vaše poděkování, ale především za celý let a všechny zážitky s ním spojené. Nadchnul nás vlastní let i nově získané informace o balónovém létání.

Tři námi zamluvené termíny byly z důvodu nevhodného počasí zrušeny. Vážíme si tímto Vaší profesionality, že létáte opravdu jen za vhodného počasí.

Náš let se uskutečnil ráno a bylo to fantastické! To vstávání stálo za to!

Ještě jednou velký dík,

Hraběnka Dana z Jeníkovic

 

2.9.2018

Já moc děkuji za pěkný let a krásný zážitek, bylo to překvapení pro deti a vnoučata, ani jsem nečekal, že se to podaří, měl jsem jenom jeden termín a málo času, ale ještě jednou děkuji, že jste mi tak v krátkém čase vyhověli a umożnili tento let, jistě se na Vás ještě obrátím a każdému Vás doporučím, měl bych prosbu, jestli by mě pan Jirka neposlal pár foto z Dubai, já to tam znám jenom z auta nebo na kole a takhle ze zhora to je úplně jiny  svět,pěkny den, Mira

 

31.8.2018

Děkuji za krásný zážitek z letu a příkladný přístup z Vaší strany. Hraběnka Miluše

 

19.8.2018

Dobrý den, let se mi moc líbil, klidně bych letěla znovu.

Děkuji za Váš profesionální přístup a brzy na shledanou.

Renáta Stříhavková
Dobřenice

 

17.8.2018

Pilote Jirko, bylo to super! 

Z Vaší strany naprosto profesionální výkon. Vše perfektně zajištěné a zorganizované, bez zbytečných průtahů a čekání.Naprosto jsem Vám důvěřovala, že jste profík a kliďas a máte vše pod kontrolou. Přistání bylo bezproblémové. 

Navzdory rozmarům horkého léta - bezvětří, jsme nakonec dopluli docela daleko. Škoda, že nás to nefouklo blíž k Hradci, ale o to víc si na své přišel táta, můj spolucestující. 

Původně měli letět mí rodiče ke zlaté svatbě, ale maminka se bála, tak jsem aspoň vzala tátu. A chci vzkázat všem bázlivcům, že se není bát čeho. I vy, kdo nevystoupíte na žádnou rozhlednu a nepodíváte se z balkonu dolů, běžte do toho. V balonu žádnou závrať nepocítíte. Je to pohodička, jako když sledujete nějaký film. Já sama závratěmi trpím, nechala jsem se ale přesvědčit lidmi, kterým důvěřuji, že to bude v pohodě, a bylo.

Jen ten závěrečný ceremoniál bych si klidně odpustila. Ale to je jen můj problém a chápu, že to k tomu patří. A jelikož jsem na to byla upozorněna, i to pasování a celou ceremonii jsem nakonec nějak dala. A třeba táta, a určitě i ostatní, tím naopak byli nadšení.

Určitě si to zopakuji. Teď nám mají ve školství přidávat, nebudu vědět, co s penězi, tak v nejbližší době zase poletím.

S pozdravem a poděkováním

Světlana Vacková, Hradec Králové

 

17.8.2018

Dostali jsme jako dárek od dcery, letenky na let balónem a byl to super zážitek. Domluva s lidmi z firmy před letem byla v pohodě, pilot byl profík na první pohled a i všechno okolo (instruktáž před startem, slavnostní křest po přistání) nemělo chybu, můžu s klidem všem doporučit. Díky moc?

 

16.8.2018

Vážený týme,

moc děkujeme za skvělý zážitek, bylo to perfektní včetně všech detailů, občerstvení i závěrečného rituálu. Jsme nadšení, budeme vás doporučovat a s radostí se zase v budoucnu nějakého letu zúčastníme!

Lucia & David

 

15.8.2018

Dobrý den,

s týmem HEMBALON jsem letěl již podruhé a vždy jsem byl spokojen. Oceňuji váš přístup ke klientům, bezpečný let a hladké přistání. 

Těším se někdy na shledanou

Josef Brzický

 

14.8.2018

Do samotného vzletu balónem, jsme nevěděli, co máme o toho čekat. Při takovýchto akcích nečteme recenze, nikdy se zbytečně neptáme, jednoduše chceme mít vlastní zkušenost a vlastní názor. Po přistání jsme se oba shodli, je to paráda. Doporučujeme všem to zkusit !!! Pokud jste v rukou těchto odborníků, je to fajn zážitek.

Děkujeme, Hana a Pavel.

 

29.7.2018

Užili jsme si dlouhé těšení

až na vhodné počasí se promění.

Pátý termín vyšel krásně,

tak napíšu kousek básně.

 

Startovali jsme ráno u Aldisu

S pilotem Jirkou dle předpisu.

Shlédli jsme na Třídu Karla IV.

a užili si Hradce pěkného.

 

Labská kotlina i nemocnice,

pohledů je mnohem více.

Třebeš i Moravské předměstí,

než balon město opustí.

 

A kam že nás vítr to zavál?

Každý z nás pozor si dával,

zda pozná silnice i vesnice,

neb kouzelné jsou velice.

 

A přistání na poli

ani trochu nebolí.

Těším se na příště velice

Helena, hraběnka z Horní Ředice.

 

28.7.2018

Děkuji za krásný zážitek při letu a rituál po úžasném přistání byl skvělý . Certifikát vzduchoplavce  je památka na celý život.Děkuji Fanta hrabě ze Semonic

 

26.7.2018

Vážený Hembalon týme,

na úvod by jsme chtěli poděkovat za skvělý a nezapomenutelný zážitek, který jste nám poskytli a o kterém si neustále povídáme a jsme opakovaně nadšení. Celý zážitek, který začal prvotním kontaktováním Vaší společnosti, přes přípravu, samotný let, ukončení letu atd..., který jste pro nas realizovali, byl nejen dokonalý, ale i profesionální. Jednání se společností Balony Hembal, spol. s.r.o. bylo příjemné, věcné a velice srozumitelné. Zkrátka byli jsme spokojeni od A až do Z. Profesionalita Vašeho týmu je nesporná a jistě přináší celoživotní zážitky všem Vaším klientům. My všichni, hraběnka i hrabata z Libnikovic doporučujeme všem kteří touží po letu balonem a nejsou rozhodnuti o společnosti kterou by chtěli využít k realizaci letu, využít Vaši společnost a Váš tým. S pozdravem hrabata z Libnikovic.

 

26.7.2018

Dobrý den,

Nám se let a vše s tím spojené velice líbilo a i přístup pilota Jirky s řidičem Jirkou, byl také výborný :-). Za nás tedy poděkování a myslím si, že když budete pokračovat tak, jako do teď, tak vám to jistě přinenese dost dalších spokijených zákazníků Je to skvělý a nezapomenutelný zážitek.

S pozdravem

hraběnka Vanda + hrabě Franta z Dolního Bousova

Ať se daří!!!!

 

6.7.2018

Let balonem byl velkým životním zážitkem, doporučuji všem. Není čeho se bát, především, když si zakoupíte letenku u f. Hembalon. S jejich službami jsem byla naprosto spokojená, jsou to milí lidé.

Děkuji hraběnka Renata z Třesovic

 

19.6.2018

Chceme poděkovat za nádherné vzpomínky z letu nad Českým rájem. Vážím si starostlivého a vstřícného přístupu týmu Hembalon. Celá akce je moc prima i s podílením se na nafukování balónu a závěrečném sbalením toho úžasného vynálezu. Hembalonu přeju ještě spoustu spokojených pasažérů, protože působit radost druhým je radost i pro sebe. 

Má to jediný háček. Dole na zemi se Vám znovu zasteskne po lítání. Peťa, Vlastík, Kuba, Mája, Víťa a Vojta

 

17.6.2018

Vážený team Hembalon

Díky za krásný zážítek a ochotu při sjednávání termímu a místa letu. Nejen vlastní let ale i možnost asistovat při přípravě a zakončení letu výrazně předčilo naše očekávání. V dnešní uspěchané době je to zážitek, který se nesmazatelně vryje do mysli každého účastníka letu. Ten klid, pohoda a nadhled je prostě úžasný. Všem těm nespokojeným, nasr..... lidem vedoucím žabomyší války bych to ordinoval jako lék. Snad jen jako technický fanda bych možná ocenil více podrobností o letu( rychlost, azimut, výška ) ale to je jen drobňoučká nedokonalost na jinak skvělém zážitku - ono platí - líná huba je holé neštěstí. Při tak intenzivním prožitku se člověk ani nestihne zeptat na to, co by ho v jiné situaci zajímalo. Je pravda, že jsme se především kochali a to velmi. Ještě jednou díky za skvělý let a hladké přistání. 
Za posádku hrabě Pavel z Libchav.

 

13.6.2018

Dobrý večer,

chtěli bychom ještě jednou poděkovat za včerejší let. Byl to opravdu krásné. Nezapomenutelný zážitek to byl zvláště pak pro naši babičku, která byla celou dobu velmi klidná, neboť pod sebou stále viděla vaše auto, ve kterém měla své berle a nemusela se tak o ně bát. Zajímavý byl pro nás nejen let, ale i sestavování a skládání balónu. Určitě budeme mít na co vzpomínat, ještě jednou děkujeme a doufáme, že se zase někdy potkáme ve vzduchu.

Martin, Markéta, Štěpán, Anička, Šimon a Jarka, hraběnky a hrabata z Dolní Dobrouče

 

9.6.2018

Vážení přátelé balónového létání,

zážitek z uskutečněného letu ze dne 4.6.2018 z Kuksu vstřebáváme do dnes. Předletová příprava balónu spojená s odborným výkladem a možností pomáhat nás mile překvapila. Bezpečný let ve spojení s výbornou viditelností předčil naše očekávání. Hladké přistání pak bylo třešničkou na dortu za naším nevšedním zážitkem. Děkujeme za krásnou chvíli nejen ve vzduchu. S pozdravem, manželé Čechovi z Úpice.

 

5.6.2018

Děkuji Vám?

Byl to naprosto perfektní let s profesionály v oblacích a moc jsem si to užila. Těším se, jak si to zopakuji?

Věra Zdráhalová

 

5.6.2018

Děkujeme, bylo to super let! Určitě s vámi ještě poletíme. Hezké dny Dostálkovi.

 

28.5.2018

Milý Jirko, moc děkuji, tak to vše vyšlo. Bylo to super. Moc se nam to líbilo i brácha byl bezva. Zvládla jsem i tu výšku. Určitě dopručím dál.

Ještě jednou díky moc.     Vendula
 

23.5.2018

Užasny, nadherný, neposatelný zážitek. Pilot s doprovodem na jedničku - mohu všem jen doporučit.

Hrabě Jaromír z Javornice  

 

23.5.2018

Ještě jednou díky za super podvečer.

Super pánové, jen tak dál.
 
Spolehněte se na mé doporučení!!!
 
Krásné dny a příznivý vítr 
 
David Brožek
 

20.5.2018

Super let, krásný zážitek, není co vytknout , jen podoutknout super,  super děkujeme a určo neletíme naposledy s Hembalon ??

Tomáš Vlk

 

12.5.2018

Dobrý den, teď právě vstřebáváme dojmy a pocity z letu, které jsou krásné. I když to vypadalo že nepoletíme, tak nakonec se to podařilo hned na poprvé a jsme moc spokojeni. Děkujeme za krásný zážitek.

Peter Krúpa

 

8.5.2018

Dobrý den Hembalovi,

rádi bychom poděkovali za nezapomenutelný zážitek ze vzduchoplavby i profesionálního přistání !
Přejeme hodně štěstí a mnoho spokojených klientů
Hraběnka Marcela a hrabě Martin z Hoříněvse

 

3.5.2018

Chtěla bych poděkovat za krásný zážitek,profesionální přístup. Pasování na vzduchoplavce byla úžasná tečka na závěr. Určitě Vás budeme dále doporučovat.

Ještě jednou děkuji .
Hraběnka Věra z Libuně.
 

3.5.2018

Dobrý den , 

chceme Vám z celého srdce poděkovat , že let s Vámi byl úžasný a fantastický. Opravdu se vyplatilo počkat i když trochu déle až budou příznivé podmínky pro vzduchoplavbu. 

I přes malé zdravotní problémy jednoho z nás , se tým Jirků o nás skvěle postaral. I když na začátku se nám trochu klepali kolena , po odlepení z matičky Země se kolena i my uklidnili . 
Doufáme že jsme se s Vámi neviděli naposled a tímto Vás vřele všem doporučujeme . 

S přáním Krásných dnů , 
přejí Hrabě Ivan , Hraběnka Aneta a Hraběnka Esther z Kurandova 

 

1.5.2018

Krásný den pane Jiří, chtěla bych vám ještě jednou moc poděkovat za neuvěřitelný zážitek, vynikající přístup a krásný let a přistání. Byli to něco úžasného. Chtěla jsem vás poprosit o poslání fotografií z včerejšího letu. Moc děkuju, a s přáním krásného dne Lenka Moravcová

 

1.5.2018

Dobrý den, děkuji za senzační  a zcela bezpečný let s HEMBALONEM. Let předčil moje očekávání. Na Vašem přístupu je vidět , že jste  skutečně profesionálové. Užila jsem si to v plné  míře, výhled ...ta panoramata byla okouzlující a vlastně si ani neuvědomujeme co ze země vůbec nevidíme. Pohled z ptačí perspektivy je neopakovatelný. Vřele Vás doporučuji svému okolí a dalším . Děkuji za tento jedinečný životní zážitek. Hraběnka z Obory  Marie Sekyrová :-)

 

16.4.2018

Zdravím tým Hembalon, 

let balonem byl super. Letenku jsem si koupila sobě navzájem a byl to super zážitek. Už jsem letěla malým vyhlídkovým letadlem, skákala padákem, tak let balonem mohu přiřadit k mým novým zážitkům a adrenalinovým sportům. 

V sobotu se vydařilo krásné počasí, mírný vítr a krásná viditelnost. 
Tento den jsem si užila 
S pozdravem 
Hraběnka Petra Dufková 
 

7.2.2018

Jířo, Hani, vše bylo famózní... :-) však to víte ;-)

díky za vše, přesně zážitek tohoto druhu jsem potřebovala jako sůl :-)

Jana

 

7.8.2017

Dobrý den,

chceme Vám ještě jednou poděkovat za perfektní, nezapomenutelný zážitek z letu Vaším balonem. K maximální spokojenosti mimo profesionálního přístupu pilota přispělo i ideální počasí pro let i sledování krajiny. Můžeme Vás ujistit, že Vaše lety balonem budeme doporučovat všem kteří budou chtít informace o letu balonem.

S pozdravem

manželé Veverkovi

6.8.2017

Dobrý den,

ještě jednou Vám děkuji za překrásnou plavbu vzduchem. Pod vedením pilota Petra 
jsem se cítil naprosto bezpečně a mé nadšení bylo o to větší, že jsem mohl vidět z výšky mně blízké prostředí Adršpašských skal.

Přeji Vám příjemný den
 
Petr Dvořáček

6.8.2017

Přejeme hezké letní dny celému týmu Hembalon.

Velice děkujeme za milou společnost a nádherný zážitek umocněný bezchybným počasím. A protože vše proběhlo nad očekávání, rádi Vás doporučíme našim přátelům.
Ještě jednou díky.
Jirka a Jana Vítězníkovi ze Dvorečka Královýho

4.8.2017

Děkujeme za krásný zážitek a příjemný servis.

Hurníkovi

19.7.2017

Moc děkuji za krásný zážitek a zrušení mé fobie z výšek. Úžasný let a vzpomínky jednou provždy. Přeji mnoho št'astných letů.

Eva Mrkvičková (hraběnka z Lubna)

30.6.2017

Děkuji Vám za krásný zážitek z letu balonem. Utvrdil jsem se v názoru, který zastávám už dávno, že naše Česká země je krásná, zvláště v tomto období, kdy z přírody sálá život. I když jsem z malé vesnice, byl jsem nadšený i z pohledu na Hradec Králové. Je to Krásné město.

Děkuji
S pozdravem
Jaroslav Holub

16.6.2017

Dobrý den všem,

ve čtvrtek 15. 6. 2017 jsme zažili něco naprosto exkluzivního - let balónem nad Hradcem Králové. Vznášeli jsme se jak na obláčku, všechno bylo přesně načasované a připravené (včetně úžasného občerstvení). A nakonec se ze mě stala hraběnka...:-)

Všem doporučuji let balónem s Jirkou Hembalem a spol.

 

11.6.2017

Dobrý den. Dík za krásný zážitek, který je díky našemu věku už  méně častý. Vše bylo nad očekávání příjemné, pohodové a klidné. Prožili jsme s Vámi překrásné  ráno a jsme na 100% spokojeni.              hraběnka a hrabě   ze Suché

6.6.2017

Vaše Královská Výsosti!

Dva noví nositelé hraběcího titulu si dovolují tímto poděkovat za nezapomenutelné zážitky ze včerejší vzduchoplavby. Pro nás dva byl tento zážitek násoben i skutečností,že jsme letenky obdrželi od svých dětí u příležitosti "zlaté svatby". Porovnávat sice můžeme s letem v letadle, ale tento návrat k počátkům letectví je prostě nádhera,která se nedá slovy  vyjádřit.
Naše hodnocení je jednoznačně  známka 1 *** .Tímto chceme vyjádřit naprostou spokojenost a Vaše služby budeme všem potenciálním zájemcům vždy jen a jen doporučovat.
Přejeme Vám úspěšné lety, přistání a spoustu dalších spokojených aeronautů.
S pozdravem a díky se loučí  hraběnka Marie a hrabě Josef ze Stěžer.

25.5.2017

Velmi děkuji za skutečně nezapomenutelný a profesionálně zvládnutý zážitek na který se vyplatilo chviku čekat. Jiří Frajer Hradec Králové.

24.5.2017

Dobrý den,

zážitek s Vámi to byl famózní. Jsme neskutečně rádi, že jsme ho absolvovali:). Popravdě jsme se rozmýšleli hodně dlouho (vzhledem k ceně), ale pro všechny kdo váhají - dejte to, nebudete litovat! Přejeme Vám a celému Vašemu týmu to nejlepší počasí a spousty hodin s ideálním větrem:)

Hraběnka a hrabě z Čeperky 

13.5.2015

Dobrý den. Moc jsme si to užili a vše bylo dle naši představy i směr letu. Děkujeme a určitě se někdy ozveme. Vaisovi  Bílá Třemešná

10.5.2015

Dobrý den, ráda bych Vám napsala pár slov, leč dosud se mi jich nedostává. Nejen, že zážitek naplnil očekávání, mnohokrát je předčil. Bylo to nezapomenutelné, děkujeme ještě jednou Jirkovi i Péťovi (který nás bez problémů v cíli našel). Všem mohu jen doporučit a pak tiše závidět. HRABĚNKY Z LIBRANTIC 

Let 10.05.2017

Chci poděkovat všem, kteří se podíleli na nezapomenutelném zážitku. Jsem plna dojmů. Z příprav balonu k odletu, samotného startu a potom z letu samotného, to nebyl let, ale plutí po obloze. A to ticho. Jenom zvuk hořáků a potom štěkot psů ze země.  Nádhera. Hradec a okolí jako na dlani. Vše upravené a čisté, z té výšky vypadá vše idylicky. Přistání, hladké a bez problémů. Složení balonu, to vše jsou zážitky, na které nezapomenu. Děkuji týmu Hembalonu a svým synům, kteří mi splnili velký sen.  Děkuji a všem vás budu doporučovat, stojí to za uskutečnění. Sny se mají plnit a to nejen o vánocích. 
Děkuji, děkuji, děkuji...........
Jindřiška. hraběnka z Librantic

2.5.2017

Milý týme Hembalon,

Děkujeme za krásný zážitek z včerejšího letu, za bezproblémový start a za bezpečné přistání bez sebemenších komplikací. Počasí nám i přes ranní nečas nakonec přálo, takže výhled z balónu byl úžasný. Zároveň jsme rádi, že jsme měli možnost využít nabídku na natočení videa, které nám bude náš netradiční výlet připomínat.

Moc jsme si to užili a doufáme, že jsme s Vámi neletěli naposledy.

hraběnka a hrabě Královi z Horního ČernilovaJ

24.4.2017

Dobrý den,

Díky za krásný zážitek ve vzduchu na který se nedá zapomenout. Nálada na palubě výborná, jste profíci jak se sluší a patří.

Rádi se zase někdy s Vámi do výšin podíváme….

hraběnka Šárka a hrabě Mojmír z Libřic

24.4.2017

Dobrý den

chtěli jsme vám poděkovat za let s vámi. Byli jsme velmi spokojeni, velmi podařená akce, výborná a přátelská atmosféra. Projevili jste se jako praví profesionálové

Zdraví Trejbalovi

30.11.2016

Přeji dobrý den.

Navazuji na náš společný let Vašim balonem. Let, který byl narozeninovým dárkem, jsem absolvoval  společně se svoji manželkou. Dárek to byl úžasný, samotný let rovněž. Moc děkujeme a jsme s pozdravem – manželé Vejsovi alias

HRABĚNKA DANA ZE SKALIČKY A HRABĚ PEPA ZE SKALIČKY

Ještě jednou díky!

5.10.2016

Vážení,

až budete mít chvilku času, podívejte se na webové stránky www.holohlavy.cz, s odkazem vlevo „Očima Přemka Andrýse“, kde v ve třech odkazech z 23.9  (2x) a 27.9 má fotografie z letu balónem s Janem Hembalem a na závěr hezké poděkování.

Mějte se Hembalovy hezky a ať vám to stále krásně lítá. Všem doporučuji. Je to krásný zážitek.

 

S pozdravem

Přemek Andrýs, Dáša Zubová

a

Miloš Malínský,  starosta obce Holohlavy

3.10.2016

Dobrý den, moc děkujeme za úžasný zážitek,který se konal přesně před týdnem.Tušili jsme,že by to mohlo být fajn,ale předčilo to naše očekávání. No a samotný křest na závěr, bylo jedno velké finále. Ještě dlouho budeme na Vás vzpomínat a doufat, že se ještě jednou setkáme ve vzduchu.
Děkuje moc Hraběnka Věrka a Hrabě Miloš z Lubna.

14.9.2016

Dobrý den,letěli jsme s vámi a jsme nadšeni. To prostě nemá chybu, nádhera. Pilot super, vše nám vysvětlil, ukázal. Moc se nám to líbilo a nemáme co vytknout. Přistání taky super, koš se s námi překlopil, trocha adrenalinu neškodí. S pozdravem

Hrabě Mirek a Hraběnka Lenka z Lubna.

11.9.2016

Chtela bych timto podekovat za krasny zazitek, bylo to velice prijemne proziti dopoledne, opravdu nadherna podivana a mila a sympaticka spolecnost, budu vas tym vrele doporucovat ....

s pozdravem hrabenka Drahomíra z Petrovic :-) 

 

10.9. 2016

Vážení vzduchoplavci Hembalovi,


omlouvám se za pozdní zprávu. Hned druhý den po nádherném přeletu Hradce Králové jsme se totiž balili a chystali se na další let, tentokrát však trochu jiným typem letounu. Ale se žážitkem, který máme díky Vašemu umění a dopravního prostředku se to nedá srovnat. Ještě jednou Vám všem děkujeme za krásný a příjemný let, který proběhl díky Vám naprosto bezpečně. Nikdo z nás ani na chvíli nezapochyboval, že by se něco nepovedlo. Všem budeme vyprávět, že tým Hembalon pracuje na jedničku a rádi Vás budeme doporučovat. 

Zdraví

hrabě Jan z Dolního Přímu
 

8.9.2016

Vážená hrabata,

děkujeme vám za skvělý, nezapomenutelný zážitek.

Vzlet, let i přistání proběhlo bez sebemenších problémů.

Prostě jsme byli v rukou profesionála, který celou akci doprovodil

zajímavým komentářem. Nemalé poděkování patří i jeho kolegovi,

který celou akci “jistil” ze země a vůbec všem za průběh akce od

jejího zakoupení.

Hraběnka Alena z Pelešan s chotěm

 

29.8.2016

Dobrý den,

letěl jsem poprvé, organizace a provedení letu hodnotím jako profesionální, osádka se slušným vystupováním, zážitek na dlouho... Zkrátka, pokud by se někdy zadařilo, letěl bych znovu s Vaším týmem. Děkuji a přeji dobrý vítr!

-- 
Hezký den.
Hrabě Luboš z Nového Přímu ;-)

29.8.2016

Dobrý den,

děkuji za opravdu nadpozemský zážitek.Bylo to naprosto užasné a dechberoucí.
hrabě Vladimír ze Slatiny n.Úpou


23.8.2016 

Bylo to super, hraběnka Ludvika z Rozrtok. Díky za krásný zážitek.

 

23.8.2016

Přála jsem si vždy let balónem, bylo to tedy poprvé, s krásným vnitřním klidem, bez pocitu strachu. Úžasná posádka, klidný tichý let, počasí nám přálo. Doporučuji let i těm, kteří se bojí výšek, máte pocit, že stojíte na místě, v klidu a pohodě si prohlížíte co je pod vámi. VELKÉ DÍKY - Hraběnka Drahomíra z Bukoviny :)

 

22.8.2016


V první řadě bychom Vám chtěli poděkovat za silný emotivní zážitek z letu balonem, a to nejenom ze samotných nebes, ale i ze křtu, který následoval po přistání. Pilot byl velmi příjemný chlapík, který nám vše pečlivě vysvětlil a my oceňujeme jeho slušné vystupování. Milým doplňkem bylo drobné občerstvení, které vzhledem k délce celého procesu přišlo k duhu.
Ale abyste neusnuli na vavřínech, tak mne napadla taková drobnost. Možná by lidé ocenili od pozemního personálu, který stejně putuje s osádkou balonu, jen po zemi, pořízení fotografií v době odletu, případně letu či přistání, aby zákazníci měli i památku v podobě elektronické fotky, kterou byste jim následně zaslali na mail. Alespoň pro mne by to bylo vzhledem k nezapomenutelnosti zážitku tímto Vaším přispěním jako dokonalé ?

S úctou a poděkováním
 

Hrabě Filip a hraběnka Markéta z Rasošek 

19.8.2016

Ahojda Jirko, chci vám ještě jednou poděkovat za taťku!!! Byl z balónu hrozně nadšenej a spokojenej.

Díky Radim

5.8.2016

Dobrý den,

děkujeme za úžasný zážitek - od prvotního seznámení s pilotem Honzou Hembalem, přes samotný let, skvělou, ba až rodinnou atmosféru, naše zapojení do rozbalení a sbalení balonu, až do finálního "pasování" na hrabata, všechno bylo dokonalé.

S radostí vás budeme doporučovat dále.


Hrabata Zdeňka a Honza z Černilova

30.7.2016

Dobrý den.

Let byl moc pěkný, škoda jen, že nemohl trvat déle a nemohli jsme letět do oblak. Vše bylo OK.
Umím si představit, že ráno vstanu, poletím tři hodiny. Pak na chvíli přistanu a jdu se projít po okolí, najíst se atd... No a večer se zase vznesu a poletím. Před západem slunce přistanu, postavím stan a přespím. Druhý den vstanu, poletím atd.....A tak celý týden. Vím, že to není realizovatelné, ale představa je to hezká. Také děkuji a přeji jen samé šťastné přistání.

27.6.2016

Vážený pane Hembale,

ještě jednou moc a moc díky za zážitek, který jsme měli tu čest s Vámi a díky Vám prožít. Celá posádka se shodla na tom, že takových zážitků v životě lidském moc není a tento se obzvláště vydařil.
Ovšem bez Vaší naprosté profesionality doplněné lidským přístupem a jistou mírou humoru by to byl zážitek poloviční. 
Velice rádi se podělíme o zážitek se všemi našimi přáteli a nevylučuji, že se s některými z nich setkáte na jednom z dalších Vašich letů. Za sebe mě velmi zaujala nabídka zimního letu přes Krkonoše, tak uvidíme...
Na závěr bych Vám nejen za sebe, ale i za ostatní zúčastněné rád popřál letem světem mnoho krásných hodin strávené při Vaší profesi a ideální povětrnostní podmínky za každého počasí ;-)...

Hrabě Michal I. z Lanžova.

24.6.2016

Dobrý den,

Rád bych Vám všem ze vzduchoplavecké společnosti poděkoval za vstřícnost a snahu dělat vše na jedničku a za "vyjednávání"  s počasím,které mnohdy narušuje plány Vašich letů. Avšak trpělivost přináší ovoce a tak i my jsme se dočkali brzy svého výletu na nebe. Náš let z Josefova,který z výšky vypadá opravdu hezky,krásný výhled do krajiny, nízký přelet nad polem s obilím, které šustilo o dno koše našeho balonu a překvapivé hladké přistání na silnici, byl opravdu skvělým zážitkem. Přeji Vám přívětivé počasí k budoucím  letům a mnoho dalších spokojených pasažérů.

S pozdravem

hrabě Libor z Cerekvice

22.6.2016

Milý Týme Hembalone.

 

Dnešní den byl úžasný, je pravda ,že jsme ještě nestrávili tu spoustu zážitků, které jsme do sebe nasoukali během ranního letu ,který uplynul tak strašně rychle. Výhledy na krajinu byly nádherné, celkový prožitek pro všechny úžasný i pro mě. Rád bych poděkoval celému týmu za jeho profesionální práci a klid ,který z nich vyzařoval. Moc jsme si toho cenili, neb si nejsem ve  vzdušných výškách zrovna moc jist, ale tak jistota a  klid ,,Jirky  pilota“ ve mně vzbuzoval alespoň nějakou jistotu. Věříme ,že to nebylo naposledy a brzy vzduchoplavbu zopakujeme :-)

Moc díky

Hraběnky  Marcela & Bára   

Hrabě  Honza x 2

 

9.5.2016

Zdravím všechny balonáře.Včera jsem měl tu čest letět balonem s Jirkou Hembalem. Bojím se výšek  a když píšu,že se bojím,tak k..va bojím!!! Ale stal se zázrak, všechno bylo pryč hned chvilku po startu. A to díky klidnému přístupu pilota i pozemního personálu. Nádherná podívaná. Zážitek jako h