• CZ
  • EN

Od vás

Reference

O tom, zda děláme svou práci dobře nejlépe napoví slova těch co s námi už letěli. Nechte se inspirovat...

Děkujeme!

26.10.2022

Dobrý den,  chtěli bychom moc poděkovat za nevšední zážitek. Plavba vzduchem, nad podzimem zbarveným Českým rájem, byla balzámem pro duši . Nechyběla profesionalita pilota i doprovodu  a jako bonus lidskost a humor.  Doporučujeme všem, kdo chtějí dát skvělý dárek nebo zažit něco úžasného sami a nebo třeba jen na chvíli zapomenout na starosti a obavy. Pro všechny zde čeká celoživotní zážitek, vstřícnost i pomocná ruka.

Ještě jednou vřelé díky

Hraběnka Šárka a Hrabě Tomáš z Mokré

 

18.10.2022

Dobrý den,

děkuji za bezpečný a skvěle organizovaný let. Po celou dobu byl pilot ve spojení s kolegou "na zemi", který nás doprovázel, kontroloval a následně hledal vhodné místo k přistání. Vše proběhlo v pořádku, let se mi moc líbil a odnesla jsem si neopakovatelný zážitek z ptačí perspektivy. Děkuji pilotovi, který nás celou cestu bavil svými vtipnými historkami. Po přistání nás čekalo občerstvení, něco z historie o létání a ještě jsme byli povýšení do šlechtitelského stavu. Chtěla bych si to někdy zopakovat. Děkuji moc a přeji hodně spokojených zákazníků.

Hraběnka Zuzana z Chloumku.

 

15.10.2022

Dobrý den,

ještě jednou děkujeme a připojujeme pár slov ...
 
díky za skvělý zážitek se skvělými lidmi. Kdybychom uměli poručit větru, dešti - tedy hlavně tomu větru, který prakticky nebyl žádný a museli jsme tak vyletět poměrně vysoko, abychom se vůbec hnuli z místa, tak by to bylo vysloveně ideální, ale neporučíme. :o)  I přesto to byl bezva zážitek i s nádhernými výhledy a upřímně, kdo si prohlédne vlastnoručně postavený domek z balónu a odstartuje od něj. Prostě pecka. Oslavili jsme tak dvacetileté výročí od svatby a mohu jen doporučit. Hanka a Michal - hrabata z Jeřic.
 
Michal Pavel

 

11.10.2022

Pokud do oblak, tak jedině s panem Hembalem. Ví přesně, co jaký vítr znamená. Kam bezpečně přistát. Co riskovat a co ne. A ten klid, který z něho jde! Díky za skvělý servis a zážitek.

MaZDa

 

7.10.2022

Dobrý den, 

moc děkujeme za možnost vzlétnout balónem do nebe. 

Let byl nádherný, vlastně všechno bylo naprosto perfektní. I těšení, zda to tenkrát vyjde, zda bude vhodné počasí. 
Moc jsme si tento zážitek užili. Svým přátelům na sociálních sítích jen a jen doporučuji, sdílím fotky i s popisem a odkazuji na vaše webové stránky a Facebook. 
Přeji vám mnoho dalších spokojených zákazníků. 
Lenka Pikolová 
 
 
6.10.2022
Dobrý den,
Ještě jednou děkujeme za super zážitek, skvělá komunikace i samotný let!!! Let balónem můžeme všem jedině doporučit a za ty peníze to opravdu stojí, ať už si to koupíte pro sebe nebo chcete někomu udělat radost jako dárek.  Mám zkušenosti z létáním na malých letadlech a toto je úplně něco jiného. Máte prostě čas si ten výhled opravdu vychutnat. Tak snad někdy zase ;-)
S pozdravem
Vašek a Nela fon Dub.
 

23.9.2022

Já hraběnka Vlaďka ze Slatiny i můj ctěný manžel hrabě Milan ze Slatiny jsme byli velice spokojeni! Úžasný byl začátek, střed i konec celé akce. Už začínám šetřit na příští let nad našim panstvím ?

 

16.9.2022

Vážení vzduchoplavci,

posíláme několik postřehů a dojmů z naší první vzduchoplavby:

Lepší počasí jsme si opravdu nemohli přát – posuďte sami: teplota, tlak, rosný bod… A taky pilota-profíka, který ví, co dělá, dělá to evidentně rád a na všechno vás předem připraví. A šoféra-stíhače, pohodovou posádku, možnost osahat si chystání i balení balónu na vlastní ruce. Ale hlavně luxusní výhledy na půlku Čech od Krkonoš přes České Středohoří až po Krušné hory - ty už s pomocí dalekohledu. Vidět tu naši krásnou zahrádku z výšky a hlavně naživo je úplně jiné kafe, než si jen projíždět letecké fotky a mapy. Byl to prostě super zážitek od startu až po nečekaně měkké přistání a závěrečné povýšení do šlechtického stavu. Jen to celé strašně rychle uteklo, klidně bychom se kochali o hodinu déle a vyletěli ještě výš a dál…

Děkujeme za parádní zážitek a takhle někdy až bude klid, si ho s vámi, doufejme, rádi zopakujeme.

Hraběnka Iveta a Hrabě Miloš ze Svatého Petra

 

12.9.2022

Děkuji Vám, že jste mých 105 kg vznesli až do výšky 1450 m a ani mě to nebolelo. Let i počasí bylo bezvadné. Po přistání a závěrečném rituálu z mnohých spadla nervozita. Možná to bylo i po šampaňském. Mám z toho takový postřeh, že by se mohlo šampaňské podávat hned na začátku a posádka by byla trochu odvázanější. Ale ne zase moc, aby to neporušovalo bezpečnostní předpisy. Ještě jednou děkuji.

Vlastimil Pavlík, hrabě ze Svatého Petra.

 

12.9.2022

Dobrý den,Ze všeho nejdřív bych i já Vám rád velmi poděkoval. Sice nemám možnost porovnat služby Vaše se službami někoho jiného, ale let s Vámi byl zážitkem určitě více než skvělým.

Jen kvůli té nejistotě, která díky závislosti na počasí každý odlet (naprosto pochopitelně) provází, se pak všechno seběhne velmi rychle, kdy najednou mizíte z práce a honem někam jedete, šup - a už stojíte v koši, jéééé – to je nádhera, šup - a už v koši zase nestojíte, crrrrr - zvoní budík a vstáváte znovu do práce, no jo - tak včera jsem letěl… A díky té rychlosti všeho dění těsně kolem letu pak celý zážitek v hlavě dozrává teprve dodatečně, alespoň tedy já to tak cítím. Ale tím dozráváním je právě tahle vzpomínka snad čím dál sladší. Takže představa, že jsme třeba spolu neletěli úplně naposled, je hodně lákavá.

A jestli by mi udělalo radost ještě něco navíc? Nenapadá mě nic, než jedna jediná věc. Kdybyste dokázali z každého vzletu a přistání natočit krátké video (ne z pohledu vzduchoplavce, ale z pohledu pozemšťana). Stačilo by pár záběrů, které by si pak (klidně bez jakýchkoliv úprav v nesestříhané podobě) mohli zájemci od Vás stáhnout a případně sami zpracovat s ostatními pořízenými záznamy. To bych případně viděl jako naprostý ideál. Ale jak už jsem psal – velké poděkování si určitě zasloužíte i bez natáčení.

Tak i Vám přeji krásné dny a hodně úspěchu ve Vašem snažení.

V. Hrazděra (alias hrabě ze Svatého Petra)

 

9.9.2022

Dobrý den,

děkujeme za včerejší podvečerní zážitek, který byl pro většinu z nás jedinečný.

Těšili jsme se na pohled na město při „zlaté hodině“, bohužel sluníčko se schovalo za mrak.

Ale to už tak bývá, některé věci se nedají naplánovat.

Nic to ale nemění na tom, že jsme si let užili a že na něj budeme dlouho vzpomínat.

A děkujeme také za výklad a poučení o balonové aviatice, protože tyto informace

je nejlépe slyšet od profesionálů při autentické situaci, než si o tom číst v knížkách.

 

Takže, abych to shrnul, super zážitek, doporučuji každému, kdo je jen trochu

fyzicky zdatný a vleze do koše a vyleze z koše po přistání.

Klidně bych letěl znovu…..

Přeji celému týmu pevné zdraví a hodně pozitivních zážitků z létání.

Za celou rodinu

Bohuslav Kouba, hrabě z Horního Přímu

 

7.9.2022

Dobrý den,

z mého pohledu bylo vše naprosto ideální. Jsem naprosto spokojen, že jsme si vybrali vaši společnost.

Děkuji za krásný zážitek.

S pozdravem A. Trunda

 

26.8.2022

Dobrý večer.

chtěla bych vám  moc moc poděkovat. Samotný let, váš přístup k nám všem

a ten závěr, jedním slovem prostě úžasné.

Přeji Vám ještě hodně moc šťastných letů.
Hezký večer
Zdeňka Mejvaldová a Honzík Kasper

 

24.8.2022

Dobrý den,

Moc děkujeme za krásný zážitek.

Blanka Kunová

 

23.8.2022

Milý Jirko Hembale, užili jsme si to v balonu i mimo něj!

Bylo to zvláštní, vlastně jsme jen pluli tichem a dívali se na tu krásu pod námi, s respektem z výšky...
Ahoj hraběnka Hanka

 

26.7.2022

Chtěli bychom moc poděkovat za nezapomenutelný zážitek a vůbec za profesionální služby které Hembalon poskytuje. Přelet Teplicko-Adršpašských skal byl překrásný a slovy se nedá vyjádřit. Stále jsme plní dojmů a už se těšíme až si to budeme moci zopakovat. Zdraví hrabě Vojta a hraběnka Iveta z Adršpachu???

 

18.7.2022

Opět velká spokojenost s bezva pilotem Jirkou a jeho týmem. Já hraběnka Anička z Kunvaldu jsem okusila již podruhé nebesa a vznesla jsem se společně s neteří nyní hraběnka Jana od dálnice a synovci hrabě Jan a Jirka od dálnice nad Hradcem Králové a okolí a musíme říci, že celý let byl perfektní stejně jako i hladké přistání. Moc děkujeme za skvělý zážitek a snad někdy okusíme nebe opět.

Přejeme krásné vzlety a přistání a spoustu spokojených hraběnek a hrabat.

 

18.7.2022

Dobrý den,

Zaujala nás samotná příprava balonu na let. Hladký vzlet i přistání báječné. Výhled na večerní Hradec úžasný, posadka vynikající, vstřícná, milá.

Pasování do šlechtického stavu s rituálem - nedá se zapomenout. Přejeme Hembalonu další krásné dny a hodně milých pasažerů, kterým děláte radost.
Hraběnky Ivana a Šárka z Hrozné

 

16.7.2022

Moc dekujeme za skvely zazitek. Cele rano bylo skvele.

 

13.7.2022

Dobrý den,

jsem nadšená, že svůj první vzduchoplavecký zážitek mám zrovna s Vámi. Všechno klaplo na výbornou, v koši jsme byli 4, takže jsme se příliš nemačkali,  pohled od Českého ráje k Českému středohoří zalitému paprsky zapadajícího slunce byl úchvatný. Díííky! Strašně to celé uteklo, asi našetřím na nějaký další  let ?

Eva, Hraběnka z Ohavče 

 

21.6.2022

Chtěli bychom Vám

touto cestou moc poděkovat za nádherný let.

Oceňujeme Váš zodpovědný přístup, moc se nám líbilo, jak

cestující o všem informujete, krok po kroku, co se bude dít, občerstvení i celý

rituál na závěr. Jsme rádi, že jsme se mohli aktivně podílet na přípravě a
úklidu balonu. Velmi vstřícné jednání, pohodová atmosféra jen umocnilo náš
dobrý dojem z celého letu…

Je vidět, že létání

děláte srdcem, baví vás Vaše práce a to je důležité. Jen tak dál, držíme
pěsti, ať se daří

Byli jsme opravdu?

nadšení a děkujeme na nezapomenutelný zážitek!

Hraběnka z Roveňska s rodinou

 

17.6.2022

Vážený týme Hembalonu,

děkujeme vám za krásný zážitek. Pohled z výšky balonu nás velmi uchvátil. Dále bychom chtěli poděkovat pilotovi a doprovodu za vzornou organizaci letu. Těšíme se na další společné zážitky.

S pozdravem Johnovi

 

15.6.2022

Dobrý den !
 
Děkuji moc za krásný zážitek. Na to že jsem myslel, že se budu tak, bát, že z toho nebuudu nic mít, tak opak byl pravdou.
A uvažuji, že bych si to do budoucna dal ještě jednou třeba zase jinde, jinou trasou.
 
Ještě jednou děkuji s pozdravem
 
Váš hrabě Leoš z Kněžství
 
 
15.6.2022
Děkujeme za nezapomenutelný zážitek letu balónem 15.6.2022 z Trutnova . Moc děkujeme pilotu Jiřímu, za pocit bezpečí během celého letu.
Hrabě Jiří a hraběnka Zdeňka ze Žďáru.
 

15.6.2022

Těžko popsat slovy prostě nádhera byli jsme uneseni a náš strýc který s náma letěl na to do smrti nezapomene tvrdí byl to pro něho překrásný dárek a pro nás překrásný zážitek jste profíci

Moc, moc díky a jen tak dál. ?

Pavel Tichý

 

15.6.2022

Dobrý den,

Velmi krásný zážitek, jsem nad míru spokojen jak s přípravou tak s posádkou.
Vše dobré a budu doporučovat a chválit.
S pozdravem Suchánek Karel (Hrabě Karel ze Žďáru)

 

13.6.2022

Bylo to super, svůj první let balonem jsem si užil stejně jako moje žena. Ty dvě skleničky po přistání jí rozvázaly ústa tak, že mlela až domů a potom okamžitě usnula. Za mne naprostá spokojenost, jste profíci na svém místě. Určitě se s Vámi zase někdy podíváme do vzduchu, pokud to půjde. 

Přeji Vám samé spokojené klienty a tolerantní vlastníky pozemků, na kterých přistanete. 

Mějte fajn den. Karel. /myslím, že hrabě z Chaloupek?/  
 
 

13.6.2022

Dobrý den.

Děkuji Vám za nevšední zážitek, který jsem při vzduchoplavbě s Vašim personálem zažil. Naprosto perfektní, profesionální přístup a vstřícné jednání. Vyhlídkový let nad Jaroměří jsem absolvoval v letadle i vrtulníku, ovšem balonu se nic nevyrovná. Zážitek na který se nezapomíná. A závěrečné "pasování" na Hraběte je třešničkou na dortu. Přeji vašemu kolektivu mnoho bezproblémových letů a bezpečných přistání, Vám všem i Vašim rodinám pevné zdraví, klid a pohodu. Hrabě Lubomír z Kašova.

 

13.6.2022

Hezký den přeji, zážitek to byl pěkný, neboť pohled z výšky se jen tak nenaskytne. Teď trošku připomínek, za ty peníze jsme si mohli vyzkoušet jaká to je práce rozbalit a nakonec i zabalit balon a naložit vše zpět. Myslím si, že jsme se cítili tak trošku jako brigádníci a ne platící pasažéři.  Ještě bychom chtěli  poradit všem dalším, kteří poletí v ranním čase,aby si vzali holiny, nebo jinou obuv na přezutí. Všichni jsme se shodli, že být v promočených botách celou dobu je o zdraví. S pozdravem Šlambor Petr

 

11.6.2022

Dobrý den,

Moc děkujeme společnosti Balony Hembal, spol. s r.o.  za hezký, bezpečný a velmi  profesionálně od startu až po přistání  vedený let balónem v sobotu 11.6.2022 nad Českým rájem.

Také děkujeme za příjemné ukončení letu společným přípitkem s posádkou balónu a „Certifikát vzduchoplavce“.

Počasí přálo, takže vše bylo skvělé?.

Pepa a Pavlína

 

31.5.2022

Dobrý den ano bylo to super skvělý zážitek a atmosféra, organizace a personál maximalni spokojenost a doporučujeme Vás všem dál. Poprosíme o pár fotek z letu. 

Moc děkujeme a přejeme hezký den.
Honza a Emma :-)

 

29.5.2022

Dobrý den pane Hembale, děkujeme za úžasný zážitek od začátku do konce našeho společného letu. Moc se nám líbilo, že jsme byly s hraběnkami nápomocny při rozbalování a skládání balonu, samotný let byl prostě zážitek, a určitě si to chceme někdy zopakovat. Závěrečné pasování a přípitek - to už nemohlo být lepší. Vy a Váš kokega Marian,jste prostě super..

Věřím, že brzy na viděnou, přejeme spoustu krásných nevšedních zážitků !
Hraběnky Anička,Hana a Alena z Ruseka ??
 

25.5.2022

Dobrý den, chci poděkovat za včerejší zážitek a hlavně za naplnění mého hesla, že bez svobody je život mizerný. Let balónem je synonymem svobody ;)

hezký den, Široký Milan 

 

17.5.2022

Jirko, díky za nádherný zážitek a hladké přistání ? 

hrabě Milan s rodinou

 

17.5.2022

Dobrý den, 

moc děkujeme za fajnový ranní nedělní let z Hradce Králové. Byl to krásný zážitek s příjemným profesionálem. Navíc se i vydařilo počasí, takže jsme si to opravdu moc užili.
 
Jana a Radek, hrabata z Libišan
 

 

10.5.2022

Dobrý den,

moc děkujeme za úžasný sobotní let, krásné počasí, skvělá atmosféra, úžasný pan pilot, paradní support a moc milá pani Hembalová...Veřím, že se brzy vrátíme.....

Ať se Vám daří, vše bylo na 1**.

Tak milý a sympatický přístup manželů Hembalových...... užasné.....! Zážitek na celý život....a sešla se v balonu skvělá parta, svět je malý :))
s díky, Bára Horáková
Ať se Vám daří a jen dobrá přistání :)

 

9.5.2022

Dobrý den přeji,

přemýšlel jsem co napsat, velmi jsme si to užili a bylo to prostě skvělé.

Příprava před startem, výborná atmosféra, samotný let i přistání bylo krásným zážitkem na který budeme dlouho vzpomínat.

Byli jste skvělí!

Moc díky

Pavel a Naďa Trojanovi

 

6.5.2022

Dobrý den,

chtěl bych Vám ještě jednou moc poděkovat za zážitek, který se nedá popsat, to se musí prožít. Vám a Vašemu kolegovi patří jednička s hvězdičkou za prvotřídní organizaci letu. Jsem rád, že jsem se mohl aktivně alespoň zčásti podílet na přípravě letu a jeho ukončení. Přeji Vám mnoho šťastných chvil v oblacích.

Hrabě Michal z Roudnice

 

27.9.2021

Vážení,

chtěl bych Vám tímto poděkovat spolu s vnučkou že jsme  díky Vám mohli zažít krásný a zajímavý let nad HK.

Jsem rád že jsem se mohl částečně aktivně podílet na přípravě balonu k letu i na jeho balení po přistání.

Ještě jednou díky za krásný zážitek.

Josef Borčický

 

27.9.2021

Dobrý večer, ještě jednou moc děkujeme za nádherný let, vše máte zorganizované na jedničku a i cenově mezi konkurencí jste přijatelní. Určitě od nás dostanete doporučení.

Děkujeme a jen tak dál!

S pozdravem Beznosková

 

22.9.2021

Dobrý den,

Děda byl úplně unešený zážitkem, letěl nad Českým Rájem. Po cestě domů o ničem jiném nemluvil.

Pilot balónu ví co dělá a hlavně to umí, jeho milé a příjemné vystupování, no prostě doporučuji všem co chtějí zkusit plout nerušeně vzduchem.

Spokojený zákazník Tomáš Koch, Vlčí Habřina

 

20.9.2021

Dnes jsem se v balonu Vaší společnosti vznesl do oblak. 

Marně hledám slova, kterými bych vyjádřil svoje dojmy

po přistání, slova krása, úžasné, nádhera, zážitkový let 

zdaleka nepopisují pocity, které ve mně dlouho zůstanou. 

Všechno, od přípravy ke startu, vzlet, samotný let, přistání,

závěrečný ceremoniál s křestem nových vzduchoplavců 

a povýšením do šlechtického stavu bylo dokonalé a velmi 

profesionální. 

Přeju Vaší společnosti jen úspěšné dny, děkuji a zůstávám 

v úctě 

Hrabě Pepa z Polabin

 

7.9.2021

Dobrý den,

ve víru všedních událostí odpovídám až nyní.....

Let se nám moc líbil a byl to báječný zážitek

a celé to bylo moc fajn, dokonce i popálené nohy od kopřiv při balení :-)

Přejeme jen bezproblémové lety a krásné počasí

Děkujeme ještě jednou,

hraběcí rodinka z Újezdu pod Troskami

 

5.8.2021

Dobrý den a zdravím celý tým firmy Hembalon,

předem děkuji za krásný zážitek, pro mne i celou rodinu, který jsme zažili minulý pátek při letu z Českého Meziříčí do Běstvin. Děkuji také za přístup od vaší firmy, byl absolutně profesionální a celý let probíhal bez jakýchkoliv problémů. Vše bylo perfektně zajištěno a zorganizováno, let jsme si moc užili. Pokud příště ještě poletím, určitě poletím s vámi a budu vás všude doporučovat a chválit :)

Přeji hezký den.

S pozdravem

Hrabě Jenda Hlávko z Běstvin :) 

 

25.7.2021

Zdraví vás hraběnka Anička,

musím říct, že za poslední dobu je včerejší večer nejkrásnější co jsem zažila po všech strastech co mě teď potkali. Asi každý má trošku strach po začátku z neznáma, ale opravdu to stálo za to a určitě poletím znova. Jirka jako pilot je profík se vším všudy a svou práci dělá s láskou a to je znát na pohodovému letu. I jeho pomocník řidič Standa byl bezva. Zkusit se má všechno a jsem ráda že jsem letěla. Mnoho spokojených zákazníků.

 

17.7.2021

Dobrý den,

vše kolem letu i samotný let byl nádherný a pro nás všechny velice příjemný zážitek a to i díky Vám a Vašemu kolegovi.

Už dnes plánujeme že si u Vás objednáme zimní přelet Krkonoš a tak doufáme, že budete pilotoval opět vy.

Děkujeme za splnění snu naší babičky a i nádherný perfektně odpilotovaný let s příjemnou atmosférou.

Ať se Vám daří a pěkný den

Martin hrabě z Borku a ostatní hrabata z Borku

 

16.7.2021

Dobrý den pane Hembale,

chtěl bych Vám poděkovat za jedinečný zážitek a doufám, že se to povede a ještě někdy v budoucnu se s Vámi v balónu proletím.
Přeji hezký den. Hrabě Václav z Branžeže. 
 

21.6.2021

Zdravím a děkuji za krásný zážitek. Letěli jsme na první dobrou, mohli jsme se aktivně zúčastnit přípravy i ukončení letu a tak nahlédnout tzv.do kuchyně. S příjemnými lidmi z Hembalonu byly i příjemné zážitky. Tak vás moc zdravím a letu zdar.

Peštovi

 

20.6.2021

Dobrý den,

velice Vám děkujeme za krásný nezapomenutelný zážitek, velmi profesionální a přátelský přístup. Ranní let s východem slunce nad Hradcem Králové je opravdu nepopsatelný zážitek.

Všem vřele doporučujeme a celému týmu Hembalon přejeme hodně zdraví a mnoho spokojených vzduchoplavců.

Děkujeme Pavlína a David Borovcovi

 

18.6.2021

Ahoj kapitáne,

děkujeme velice za nevšední zážitek, bylo to perfektní B-):-);-) a budeme se těšit na příští vzduchoplavbu. 

Děkujeme Dostálci.

 

7.6.2021

Dobrý den.

Včerejší let (6.6.2021) nad Hradcem se západem slunce před námi a rodným městem pod námi byl nezapomenutelný zážitek. Živly nám nakonec přály a po dosednutí mě napadlo jediné, že je to silně návykové! Neletěli jsme s Vámi určitě naposledy ;-)

Díky Dana Kolková 

 

6.6.2021

Dobrý den,

páteční let byl nezapomenutelný zážitek. Profesionální a klidný přístup pana pilota Jirky přesvědčil všechny přítomné už před startem, že obavy nejsou na místě. Během přípravy balónu pan řidič doprovodného vozidla Standa získal důvěru dětí dříve, než se rodiče rozkoukali. Samotný let horkovzdušným balónem nelze přirovnat k ničemu pozemskému! Přistání v sobě nese dobrodružství, ale proběhlo hladce a zvládli ho i ti nejmenší. Při společném balení balonu a závěrečném ceremoniálu bylo všem jasné, že zažili ten den něco výjimečného.

S pozdravem

Hrabata Honza, Ondra, Sofča a Ondrášek z Předměřic se svými rodiči

 

30.6.2021

Dobrý den.

Sobotní let nad Hradcem Králové byl pro nás neuvěřitelně krásný a úžasný zážitek.Profesionální přístup Pana pilota před i během letu působil velmi uklidňujícím dojmem. Bylo vidět, že tady je povolání zároveň i koníček.

Závěrečný křest a povýšení do šlechtického rodu byl příjemnou a milou třešničkou na dortu. Celou akci zároveň provázel i vtipný humor nejen pilota, ale i jeho "parťáka" maskota Jiřího.

Moc děkujeme a všem vřele doporučujeme tento adrenalinový zážitek s Hembalonem.

Hraběnka Zdenka a Hrabě Filip z Vysoké nad Labem. 

 

6.10.2020

Dobrý den,

mám vyřídit velké poděkování od hraběte Milana Švagerky z Černožic, který s vámi letem v  balonu oslavil v neděli 4. 10 2020  své 90té narozeniny.

Jako rodilý hradečák byl z letu nadšen, kromě toho, že jste dokázali k letu "zajistit"  i nádherné slunečné počasí a s tím prý spojenou i úžasnou podívanou, hodnotil hrabě i profesionální a zároveň lidský přístup pilota.

Já coby objednavatel zážitku děkuji za bezproblémové a jasné informace od objednání až po uskutečnění letu.

Pro další případný let balonem nebudeme váhat a opět objednáme od vaší firmy Hembalon.

Atˇse vám daří a máte stále hodně spokojených hrabat, hraběnek i hrabátek.

Se srdečným pozdravem

M. Švagerková

 

4.10.2020

Zdravím tým Hembalon !

Byl to můj první a snad ne poslední let... Perfektní a nezapomenutelný zážitek.

Jen příště bych si asi na let zvolil brzký podvečer.

S pozdravem Josef Kučera

 

30.9.2020

14.9.2020

Odlet z letiště Žireč a po nádherném letu, kdy nám přálo jak počasí tak i povětrnostní podmínky, přistání po 1 hodině a 20 minutách v Borovničce.

Děkujeme profesionálnímu týmu Hembalon, obzvláště pilotovi za krásný a nezapomenutelný zážitek, včetně hladkého přistání.
Celá organizace, milá domluva  i zakoupení letenek bylo na jedničku s hvězdičkou.
Dárek k 75-tinám byl úžasný zážitek.
Ještě jednou děkujeme a připojujeme pár fotek.

Hrabata Fléglovi z Borovničky.

 

20.9.2020

Dobrý den,

páteční let z Potštejna byl úžasným zážitkem.

Krásné počasí nám přálo, bezvadný přístup profesionálů "HEMBALOŃÁKŮ" :-). Dobrá viditelnost, krásný výhled široko daleko, příjemný let a hladké přistání. Včetně přiložení rukou při rozbalování, přípravě a po přistání s balením. Na závěr křest nových vzduchoplavců - jedním slovem - úžasný :-)

Ještě jednou díky za krásně strávené odpoledne, doporučuji všem!!!

Zdraví Hraběnka Iva ze Zbytků

 

13.9.2020

Moc děkuji za úžasný zážitek .Prožila jsem s vámi velice pěkný den.

Lada Kamitzová

 

14.9.2020

Dobrý den,

Všechno bylo naprosto úžasné a maminka měla k 60tinám ten nejlepší dárek, který si mohla přát. Zážitek předčil očekávání takže máme obrovskou radost i za ní:) Vlastně nic nemohlo být lepší:)

Lenka S.

 

8.8.2020

Dobrý den,

Let balónem byl fantastický!!! Byl to dárek babičce, která slaví 80. narozeniny . Užila si to na maximum. Počasí na jedničku, profesionální jednání, nezapomenutelny zážitek!!!! Velmi pěkný závěr.

Děkujeme moc za vše a budeme jen a jen doporučovat a rádi se vrátíme.

S pozdravem

Petra Čermáková

 

21.8.2020

Dobrý den,

9.8. jsem se zúčastnil ranního letu z Hradce Králové nad město a okolí. Chtěl bych touto cestou poděkovat celému týmu HEMBALON za úžasný zážitek z celého letu . Komunikace, příprava letu, let samotný a závěrečné pasování na "vzduchoplavce" - prostě nádherné nedělní dopoledne.

Doporučuji všem , kdo ještě malinko váhá :-)

Přeji vám hodně šťastných odletů a příletů .

Hrabě Petr z Libišan

 

3.8.2020

Ahoj přátelé balonového létání

včera, 1.8.2020 jsem se účastnil letu balonem nad Českým rájem s pilotem Jiřím Hembalem. Chci tímto poděkovat nejen jemu, ale i celému týmu jeho spolupracovníků za úžasný zážitek.

Od první chvíle setkání máte pocit jistoty, že jste v přítomností profesionálů, kteří vědí co dělat a jsou perfektně sehraný tým. Jsem rád, že jsem se mohl účastnit i přípravy letu a potom i balení balonu.  To vše patří k úplnému zážitku.

Vlastní let: hodina ve vzduchu s perfektním výhledem a s prima společností.

A závěrečný ceremoniál a přijetí mezi balonové letce - úžasné.

Doporučuji všem

Hrabě Richard z Kosti

 

28.7.2020

Vážení přátelé, kamarádi....

Dnešního dne jsme, já Marie a Bronislav, byli účastníky balónového létání s firmou Hembalon, přelet na Hradcem Králové a okolí.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat nejen rodině, ale především týmu Hembalon, který nás vynesl do výšin a mohli jsme shlédnout *salón republiky *, město Hradec Králové, z výšky.

Domluva před letem, organizace, let a přistání vše v naprostém pořádku, milé jednání, schopnost orientace..., ale především slušnost.

Plně můžeme tuto společnost dopo