• CZ
  • EN

Od vás

Reference

O tom, zda děláme svou práci dobře nejlépe napoví slova těch co s námi už letěli. Nechte se inspirovat...

Děkujeme

7.8.2017

Dobrý den,

chceme Vám ještě jednou poděkovat za perfektní, nezapomenutelný zážitek z letu Vaším balonem. K maximální spokojenosti mimo profesionálního přístupu pilota přispělo i ideální počasí pro let i sledování krajiny. Můžeme Vás ujistit, že Vaše lety balonem budeme doporučovat všem kteří budou chtít informace o letu balonem.

S pozdravem

manželé Veverkovi

6.8.2017

Dobrý den,

ještě jednou Vám děkuji za překrásnou plavbu vzduchem. Pod vedením pilota Petra 
jsem se cítil naprosto bezpečně a mé nadšení bylo o to větší, že jsem mohl vidět z výšky mně blízké prostředí Adršpašských skal.

Přeji Vám příjemný den
 
Petr Dvořáček

6.8.2017

Přejeme hezké letní dny celému týmu Hembalon.

Velice děkujeme za milou společnost a nádherný zážitek umocněný bezchybným počasím. A protože vše proběhlo nad očekávání, rádi Vás doporučíme našim přátelům.
Ještě jednou díky.
Jirka a Jana Vítězníkovi ze Dvorečka Královýho

4.8.2017

Děkujeme za krásný zážitek a příjemný servis.

Hurníkovi

19.7.2017

Moc děkuji za krásný zážitek a zrušení mé fobie z výšek. Úžasný let a vzpomínky jednou provždy. Přeji mnoho št'astných letů.

Eva Mrkvičková (hraběnka z Lubna)

30.6.2017

Děkuji Vám za krásný zážitek z letu balonem. Utvrdil jsem se v názoru, který zastávám už dávno, že naše Česká země je krásná, zvláště v tomto období, kdy z přírody sálá život. I když jsem z malé vesnice, byl jsem nadšený i z pohledu na Hradec Králové. Je to Krásné město.

Děkuji
S pozdravem
Jaroslav Holub

16.6.2017

Dobrý den všem,

ve čtvrtek 15. 6. 2017 jsme zažili něco naprosto exkluzivního - let balónem nad Hradcem Králové. Vznášeli jsme se jak na obláčku, všechno bylo přesně načasované a připravené (včetně úžasného občerstvení). A nakonec se ze mě stala hraběnka...:-)

Všem doporučuji let balónem s Jirkou Hembalem a spol.

 

11.6.2017

Dobrý den. Dík za krásný zážitek, který je díky našemu věku už  méně častý. Vše bylo nad očekávání příjemné, pohodové a klidné. Prožili jsme s Vámi překrásné  ráno a jsme na 100% spokojeni.              hraběnka a hrabě   ze Suché

6.6.2017

Vaše Královská Výsosti!

Dva noví nositelé hraběcího titulu si dovolují tímto poděkovat za nezapomenutelné zážitky ze včerejší vzduchoplavby. Pro nás dva byl tento zážitek násoben i skutečností,že jsme letenky obdrželi od svých dětí u příležitosti "zlaté svatby". Porovnávat sice můžeme s letem v letadle, ale tento návrat k počátkům letectví je prostě nádhera,která se nedá slovy  vyjádřit.
Naše hodnocení je jednoznačně  známka 1 *** .Tímto chceme vyjádřit naprostou spokojenost a Vaše služby budeme všem potenciálním zájemcům vždy jen a jen doporučovat.
Přejeme Vám úspěšné lety, přistání a spoustu dalších spokojených aeronautů.
S pozdravem a díky se loučí  hraběnka Marie a hrabě Josef ze Stěžer.

25.5.2017

Velmi děkuji za skutečně nezapomenutelný a profesionálně zvládnutý zážitek na který se vyplatilo chviku čekat. Jiří Frajer Hradec Králové.

24.5.2017

Dobrý den,

zážitek s Vámi to byl famózní. Jsme neskutečně rádi, že jsme ho absolvovali:). Popravdě jsme se rozmýšleli hodně dlouho (vzhledem k ceně), ale pro všechny kdo váhají - dejte to, nebudete litovat! Přejeme Vám a celému Vašemu týmu to nejlepší počasí a spousty hodin s ideálním větrem:)

Hraběnka a hrabě z Čeperky 

13.5.2015

Dobrý den. Moc jsme si to užili a vše bylo dle naši představy i směr letu. Děkujeme a určitě se někdy ozveme. Vaisovi  Bílá Třemešná

10.5.2015

Dobrý den, ráda bych Vám napsala pár slov, leč dosud se mi jich nedostává. Nejen, že zážitek naplnil očekávání, mnohokrát je předčil. Bylo to nezapomenutelné, děkujeme ještě jednou Jirkovi i Péťovi (který nás bez problémů v cíli našel). Všem mohu jen doporučit a pak tiše závidět. HRABĚNKY Z LIBRANTIC 

Let 10.05.2017

Chci poděkovat všem, kteří se podíleli na nezapomenutelném zážitku. Jsem plna dojmů. Z příprav balonu k odletu, samotného startu a potom z letu samotného, to nebyl let, ale plutí po obloze. A to ticho. Jenom zvuk hořáků a potom štěkot psů ze země.  Nádhera. Hradec a okolí jako na dlani. Vše upravené a čisté, z té výšky vypadá vše idylicky. Přistání, hladké a bez problémů. Složení balonu, to vše jsou zážitky, na které nezapomenu. Děkuji týmu Hembalonu a svým synům, kteří mi splnili velký sen.  Děkuji a všem vás budu doporučovat, stojí to za uskutečnění. Sny se mají plnit a to nejen o vánocích. 
Děkuji, děkuji, děkuji...........
Jindřiška. hraběnka z Librantic

2.5.2017

Milý týme Hembalon,

Děkujeme za krásný zážitek z včerejšího letu, za bezproblémový start a za bezpečné přistání bez sebemenších komplikací. Počasí nám i přes ranní nečas nakonec přálo, takže výhled z balónu byl úžasný. Zároveň jsme rádi, že jsme měli možnost využít nabídku na natočení videa, které nám bude náš netradiční výlet připomínat.

Moc jsme si to užili a doufáme, že jsme s Vámi neletěli naposledy.

hraběnka a hrabě Královi z Horního ČernilovaJ

24.4.2017

Dobrý den,

Díky za krásný zážitek ve vzduchu na který se nedá zapomenout. Nálada na palubě výborná, jste profíci jak se sluší a patří.

Rádi se zase někdy s Vámi do výšin podíváme….

hraběnka Šárka a hrabě Mojmír z Libřic

24.4.2017

Dobrý den

chtěli jsme vám poděkovat za let s vámi. Byli jsme velmi spokojeni, velmi podařená akce, výborná a přátelská atmosféra. Projevili jste se jako praví profesionálové

Zdraví Trejbalovi

30.11.2016

Přeji dobrý den.

Navazuji na náš společný let Vašim balonem. Let, který byl narozeninovým dárkem, jsem absolvoval  společně se svoji manželkou. Dárek to byl úžasný, samotný let rovněž. Moc děkujeme a jsme s pozdravem – manželé Vejsovi alias

HRABĚNKA DANA ZE SKALIČKY A HRABĚ PEPA ZE SKALIČKY

Ještě jednou díky!

5.10.2016

Vážení,

až budete mít chvilku času, podívejte se na webové stránky www.holohlavy.cz, s odkazem vlevo „Očima Přemka Andrýse“, kde v ve třech odkazech z 23.9  (2x) a 27.9 má fotografie z letu balónem s Janem Hembalem a na závěr hezké poděkování.

Mějte se Hembalovy hezky a ať vám to stále krásně lítá. Všem doporučuji. Je to krásný zážitek.

 

S pozdravem

Přemek Andrýs, Dáša Zubová

a

Miloš Malínský,  starosta obce Holohlavy

3.10.2016

Dobrý den, moc děkujeme za úžasný zážitek,který se konal přesně před týdnem.Tušili jsme,že by to mohlo být fajn,ale předčilo to naše očekávání. No a samotný křest na závěr, bylo jedno velké finále. Ještě dlouho budeme na Vás vzpomínat a doufat, že se ještě jednou setkáme ve vzduchu.
Děkuje moc Hraběnka Věrka a Hrabě Miloš z Lubna.

14.9.2016

Dobrý den,letěli jsme s vámi a jsme nadšeni. To prostě nemá chybu, nádhera. Pilot super, vše nám vysvětlil, ukázal. Moc se nám to líbilo a nemáme co vytknout. Přistání taky super, koš se s námi překlopil, trocha adrenalinu neškodí. S pozdravem

Hrabě Mirek a Hraběnka Lenka z Lubna.

11.9.2016

Chtela bych timto podekovat za krasny zazitek, bylo to velice prijemne proziti dopoledne, opravdu nadherna podivana a mila a sympaticka spolecnost, budu vas tym vrele doporucovat ....

s pozdravem hrabenka Drahomíra z Petrovic :-) 

 

10.9. 2016

Vážení vzduchoplavci Hembalovi,


omlouvám se za pozdní zprávu. Hned druhý den po nádherném přeletu Hradce Králové jsme se totiž balili a chystali se na další let, tentokrát však trochu jiným typem letounu. Ale se žážitkem, který máme díky Vašemu umění a dopravního prostředku se to nedá srovnat. Ještě jednou Vám všem děkujeme za krásný a příjemný let, který proběhl díky Vám naprosto bezpečně. Nikdo z nás ani na chvíli nezapochyboval, že by se něco nepovedlo. Všem budeme vyprávět, že tým Hembalon pracuje na jedničku a rádi Vás budeme doporučovat. 

Zdraví

hrabě Jan z Dolního Přímu
 

8.9.2016

Vážená hrabata,

děkujeme vám za skvělý, nezapomenutelný zážitek.

Vzlet, let i přistání proběhlo bez sebemenších problémů.

Prostě jsme byli v rukou profesionála, který celou akci doprovodil

zajímavým komentářem. Nemalé poděkování patří i jeho kolegovi,

který celou akci “jistil” ze země a vůbec všem za průběh akce od

jejího zakoupení.

Hraběnka Alena z Pelešan s chotěm

 

29.8.2016

Dobrý den,

letěl jsem poprvé, organizace a provedení letu hodnotím jako profesionální, osádka se slušným vystupováním, zážitek na dlouho... Zkrátka, pokud by se někdy zadařilo, letěl bych znovu s Vaším týmem. Děkuji a přeji dobrý vítr!

-- 
Hezký den.
Hrabě Luboš z Nového Přímu ;-)

29.8.2016

Dobrý den,

děkuji za opravdu nadpozemský zážitek.Bylo to naprosto užasné a dechberoucí.
hrabě Vladimír ze Slatiny n.Úpou


23.8.2016 

Bylo to super, hraběnka Ludvika z Rozrtok. Díky za krásný zážitek.

 

23.8.2016

Přála jsem si vždy let balónem, bylo to tedy poprvé, s krásným vnitřním klidem, bez pocitu strachu. Úžasná posádka, klidný tichý let, počasí nám přálo. Doporučuji let i těm, kteří se bojí výšek, máte pocit, že stojíte na místě, v klidu a pohodě si prohlížíte co je pod vámi. VELKÉ DÍKY - Hraběnka Drahomíra z Bukoviny :)

 

22.8.2016


V první řadě bychom Vám chtěli poděkovat za silný emotivní zážitek z letu balonem, a to nejenom ze samotných nebes, ale i ze křtu, který následoval po přistání. Pilot byl velmi příjemný chlapík, který nám vše pečlivě vysvětlil a my oceňujeme jeho slušné vystupování. Milým doplňkem bylo drobné občerstvení, které vzhledem k délce celého procesu přišlo k duhu.
Ale abyste neusnuli na vavřínech, tak mne napadla taková drobnost. Možná by lidé ocenili od pozemního personálu, který stejně putuje s osádkou balonu, jen po zemi, pořízení fotografií v době odletu, případně letu či přistání, aby zákazníci měli i památku v podobě elektronické fotky, kterou byste jim následně zaslali na mail. Alespoň pro mne by to bylo vzhledem k nezapomenutelnosti zážitku tímto Vaším přispěním jako dokonalé ?

S úctou a poděkováním
 

Hrabě Filip a hraběnka Markéta z Rasošek 

19.8.2016

Ahojda Jirko, chci vám ještě jednou poděkovat za taťku!!! Byl z balónu hrozně nadšenej a spokojenej.

Díky Radim

5.8.2016

Dobrý den,

děkujeme za úžasný zážitek - od prvotního seznámení s pilotem Honzou Hembalem, přes samotný let, skvělou, ba až rodinnou atmosféru, naše zapojení do rozbalení a sbalení balonu, až do finálního "pasování" na hrabata, všechno bylo dokonalé.

S radostí vás budeme doporučovat dále.


Hrabata Zdeňka a Honza z Černilova

30.7.2016

Dobrý den.

Let byl moc pěkný, škoda jen, že nemohl trvat déle a nemohli jsme letět do oblak. Vše bylo OK.
Umím si představit, že ráno vstanu, poletím tři hodiny. Pak na chvíli přistanu a jdu se projít po okolí, najíst se atd... No a večer se zase vznesu a poletím. Před západem slunce přistanu, postavím stan a přespím. Druhý den vstanu, poletím atd.....A tak celý týden. Vím, že to není realizovatelné, ale představa je to hezká. Také děkuji a přeji jen samé šťastné přistání.

27.6.2016

Vážený pane Hembale,

ještě jednou moc a moc díky za zážitek, který jsme měli tu čest s Vámi a díky Vám prožít. Celá posádka se shodla na tom, že takových zážitků v životě lidském moc není a tento se obzvláště vydařil.
Ovšem bez Vaší naprosté profesionality doplněné lidským přístupem a jistou mírou humoru by to byl zážitek poloviční. 
Velice rádi se podělíme o zážitek se všemi našimi přáteli a nevylučuji, že se s některými z nich setkáte na jednom z dalších Vašich letů. Za sebe mě velmi zaujala nabídka zimního letu přes Krkonoše, tak uvidíme...
Na závěr bych Vám nejen za sebe, ale i za ostatní zúčastněné rád popřál letem světem mnoho krásných hodin strávené při Vaší profesi a ideální povětrnostní podmínky za každého počasí ;-)...

Hrabě Michal I. z Lanžova.

24.6.2016

Dobrý den,

Rád bych Vám všem ze vzduchoplavecké společnosti poděkoval za vstřícnost a snahu dělat vše na jedničku a za "vyjednávání"  s počasím,které mnohdy narušuje plány Vašich letů. Avšak trpělivost přináší ovoce a tak i my jsme se dočkali brzy svého výletu na nebe. Náš let z Josefova,který z výšky vypadá opravdu hezky,krásný výhled do krajiny, nízký přelet nad polem s obilím, které šustilo o dno koše našeho balonu a překvapivé hladké přistání na silnici, byl opravdu skvělým zážitkem. Přeji Vám přívětivé počasí k budoucím  letům a mnoho dalších spokojených pasažérů.

S pozdravem

hrabě Libor z Cerekvice

22.6.2016

Milý Týme Hembalone.

 

Dnešní den byl úžasný, je pravda ,že jsme ještě nestrávili tu spoustu zážitků, které jsme do sebe nasoukali během ranního letu ,který uplynul tak strašně rychle. Výhledy na krajinu byly nádherné, celkový prožitek pro všechny úžasný i pro mě. Rád bych poděkoval celému týmu za jeho profesionální práci a klid ,který z nich vyzařoval. Moc jsme si toho cenili, neb si nejsem ve  vzdušných výškách zrovna moc jist, ale tak jistota a  klid ,,Jirky  pilota“ ve mně vzbuzoval alespoň nějakou jistotu. Věříme ,že to nebylo naposledy a brzy vzduchoplavbu zopakujeme :-)

Moc díky

Hraběnky  Marcela & Bára   

Hrabě  Honza x 2

 

9.5.2016

Zdravím všechny balonáře.Včera jsem měl tu čest letět balonem s Jirkou Hembalem. Bojím se výšek  a když píšu,že se bojím,tak k..va bojím!!! Ale stal se zázrak, všechno bylo pryč hned chvilku po startu. A to díky klidnému přístupu pilota i pozemního personálu. Nádherná podívaná. Zážitek jako hrom a výborná tečka nakonec v podobě křestu na šlechtu.Jirko vřelé díky.   Hrabě Míra z Dolan.     

26.4.2016

Pilot našeho balonu, pan Jiří Hembal byl příjemným velitelem i společníkem, velmi zodpovědného, rozhodného chování, vystupování. Nic nenechal náhodě ani naše nedočkavost a i pátý pokus, jedněch účastníků o vzlétnutí, ho nerozhodilo a s rozvahou a ujištěním vhodného počasí a směru větru i bezpečného letu  ve vhodnou chvíli rozhodl o našem letu.

Ač dospěláci , chovali jsme se jak děti, skákali jsme mu do jeho výkladu, nedávali tak pozor a přesto byl klidný, usměvavý, vtipný.
Náš let jsme natáčeli na kamery, fotoaparáty a to nás tak trochu rušilo z celkové nádhery letu.
Právě proto bychom se ještě alespoň 1x.... rádi vznesli do výšek a za hranice všedních dnů.
Věřím, že může tento sport(?) učarovat , stát se koníčkem, vášní a třeba i zaměstnáním.
Ještě jednou díky, hodně zdraví  i štěstí všem.Určitě poletíme.
                                                                                                                                           S pozdravem Jana 

 

26.4.2016

NÁDHERA!!!!

Poděkování za prima společnosti Janu a Jiřímu Hembalovým
Bomba, super, hustý,
A ještě něco na víc.
Počasí bylo všeobecně mizerný, ale na ty ,,4hodiny" Kouzlo osobnosti? Smlouva s ďáblem či se sv.Petrem? Prostě vyšlo to.
Slovy se to ani nedá popsat.Musí se to zažít.
Užili jsme si to a moc rádi poletíme znova.
Přejem hodně šlechticů českého balonového létání.

Jana a Vratislav hrabata z Bělče

 

27.1.2016

Vážení Hembaloni,

děkuji za krásný zážitek, vše proběhlo nad mé očekávání a nemohu říct nic jiného než slova chvály, Sešel jsem se s fajn lidmi a budu dlouho vzpomínat. Jen škoda, že nevyšel přelet přes Krkonoše, ale vítr nám nepřál. Snad příště. 

Ještě jednou díky, přeji vám hodně spokojených zákazníků.

Hrabě Miloš z Končiny

 

13.9.2015

Dobrý den páni Hembalové,

chtěli bychom Vám touto cestou vyjádřit své upřímné DÍKY za nádherný romantický zážitek ze společného letu. Od prvního okamžiku - setkání s Vámi, nafouknutí balónu, vzletu, následného plutí vzduchem až k dosednutí na zem a příjemným popovídáním v závěru - nelze ohodnotit jinak než na VÝBORNOU!

Je vidět, že tato činnost je Vaším velkým ´koněm´ a přejeme Vám mnoho dalších takových spokojených nových hraběnek a hrabat, jakými jsme se díky Vám stali i my:-)

let 12.9. z Potštejna

Hraběnka Šárka a hrabě Aleš z Vranova:-)

 

6.9. 2015

Vážená parto od balónů Hembalon,

mnohokrát Vám děkujeme za nádherný zážitek z ranního letu 5. 9. od nemocnice do Výravy s pilotem Honzou. Těšili jsme se a nebyli jsme ani trochu zklamáni. Jediná připomínka - naučte se poručit větru, aby vál objednaným směrem, pak budete dokonalí.
Ještě jednou děkují hrabě Mirek a hraběnka Eva, oba z Výravy. 

1.9.2015

Přejeme pěkný den !

Chtěli bychom Vám poděkovat za pěkný a klidný let balónem. Byl to pro nás nezapomenutelný zážitek do konce života. Přejeme Vám ještě hodně pěkných a úspěšných letů. Bylo to príma a máme na co vzpomínat i naši přátelé a známí.

                  Zdravíme hraběnka Eliška a hrabě František Hajpišlovi Stěžery.

24.8.2015

Dobrý den,

měli jsme krásný zážitek z letu balólenem z Potštejna. Byla to nádhera. Děkujeme pilotovi Jirkovi Hembalovi a jeho doprovodnému týmu - bylo to super!
Hrabata Iva a Josef z Újezdu u Chocně  

 

21.8.2015

Dobrý den vážený týme Hembalon,

dovolte mi, abych vám všem moc poděkovala. Let s vámi byl opravdu nádherný zážitek, pevně věřím že opakovatelný. Let předčil moje očekávání a určitě budu váš tým všem doporučovat. S vámi to nebyl pouze let, ale celý příběh plný profesionálního přístupu a poutavého vyprávění. Je prostě vidět, že vás vaše práce baví

Hraběnka Monika z Roudnice a další čerstvá hrabata :-)

 

13.8.2015

Dobrý den, 

v sobotu 8.8 jsme absolvovali let z Kunětické hory. Chtěla bych poděkovat panu Hembalovi za skvělý zážitek, taťka i manžel byli nadšeni. 

Vyšlo skvělé počasí, tak si opravdu let užili :-)  Ještě jednou velké díky!!!!
Papakiriakosová Darina

 

5.8.2015

Dobrý den,

rádi bychom poděkovali našemu pilotovi (Jirka Hembal) i jeho doprovodnému týmu za jejich profesionální přístup ke včerejšímu letu balonem z Pardubic.

Byl to opravdu nevšedně krásný zážitek od přípravy balónu až po samotné přistání a křest do šlechtického stavu.

Přejeme příznivý vítr a mnoho spokojených zákazníků.

hrabata Petr, René a Romana z Roudnice

 

3.8.2015

Dobrý den

dodatečně děkuji za příjemné chvíle a pěkný zážitek z letu balonem. Byla tam velice milá partička a prostředí.
Mnoho letu bez nehod vám všem přeje hraběnka Iveta z Čáslavek

 

28.7.2015

Dobrý den.Já hrabě Pavel a hraběnka Veronika z Čáslavek bychom Vám chtěli mnohokrát poděkovat, za nezapomenutelný zážitek, na který díky Vám nikdy nezapomeneme. Výhled, kterého se nám dostalo se nám vryje do paměti. Profesionální přístup pilota a jeho dvou kolegů nám od začátku dodalo potřebného klidu před vstupem na palubu.

Podle ohlasů z rodiny to nevypadá na poslední setkání :)

Ještě jednou moc děkujeme.

hrabě Pavel a hraběnka Veronika z Čáslavek
 

20.7.2015

Dobrý den,

děkujeme za krásné zážitky ve výšinách. Náš let do nebe proběhl v příjemné společnosti pilota i posády. 
Ocenili jsme profesionalitu a pohodu, která celý let provázela.

Přejeme krásné počasí a spoustu spokojených zákazníků :-)
hrabě Zbyněk a hraběnka Hedvika z Podůlšan

 

14.7.2015

Vážený pane Hembale,

Dovolte mi Vám touto formou poděkovat za nevšední zážitek během dne Skoků. Nikdy bych nevěřila, že se tolik z našich kamarádů odváží vlézt do balónu a vznést se nad zem. Je to krásný zážitek na celý život.

DÍKY MOC ZA POMOC A NEVŠEDNÍ DEN SKOKů

Za všechny skokany

Mgr. Kateřina Drábková Bíbusová

ředitelka

SKOK do života, o.p.s.

 

8.7.2015

Děkuji za úchvatný zážitek, ještě jsem se z toho nevzpamatovala a už vím, že to musím zažít znovu.
Naprosto pohodový pilot i řidič auta, mohli jsme se účastnit příprav i balení balónu, 
dozvěděli se spoustu zajímavostí, a nakonec moc milý závěrečný rituál se sklenkou sektu, prostě to mělo šťávu.
Kudy chodím, tudy chválím a doporučuji všem, kdo o letu balónem uvažují.
Samolepku mám hrdě vylepenou na autě...
Hraběnka Ivana z Hořiněvsi

 

1.7.2015

Dobrý den,

chtěli bychom poděkovat za báječný zážitek Jirkovi a Honzovi Hembalovým. Během naší dovolené jsme měli možnost proletět se s nimi v Jizerských horách v okolí Tanvaldu a bylo to parádní.  Klidný let, krásné výhledy, hladké přistání, co víc si přát. Líbilo se nám i zapojení do přípravy balónu k letu. Ještě jednou díky a věříme, že jsme takto nepluli nad krajinou naposledy.

Zdravíme a přejeme krásné léto :-)

Hraběnka Eva a hrabě Petr z Radčic

 

19.6.2015

Dobrý den,

Chtěl bych Vám ještě jednou touto cestou poděkovat za nevšední zážitek. Samotný let probíhal ve velmi přátelské atmosféře a líbíla se mi i možnost pomoci při přípravě balónu k letu a jeho opětovném sbalení. Myslím si, že je opravdu lepší si počkat na pěkné počasí i za cenu odloženého letu a prožít potom krásné chvíle nad Českým rájem.

S pozdravem hrabě Pavel z Branžeže.

 

7.9.2014

Původně jsem měla z dárku lehké obavy, ale pilot Jirka Hembal mne svým přístupem přesvědčil, že balónový let je ten nejbezpečnější zážitek. Chvílemi jsem nabývala pocitu, že kdybychom náhodou měli spadnout, tak to s Jirkou určitě dobře dopadne :-)

Děkuji mnohokrát, zcela určitě budu doporučovat a jak jen to půjde, tak i opakovat

Magda Schmidt

13.6.2014

Dobrý den, 

včera ráno jste letěl s mými rodiči - ještě jednou Vám chci  moc poděkovat, bylo to vážně super! 

Dík za váš klid a úžasnou pohodu. I doprovod s náma měl trpělivost :o). Myslím, že naši dneska lítali celou noc znova. A jak jste dokázal naplánovat tu trasu to bylo vážně dokonalý. 
Už teď je jasný, že to v naší rodině nebyl poslední let balónem :o) 

Děkuju ještě jednou 
Hanka Knoppová 

2.5.2014

Děkujeme za super let ve dvou balónech  HEMBALON přímo od našeho domu, s možností spolupracovat na předletové  přípravě  včetně následného  přistání se vším všudy (-: , a také za závěrečné vylepšení našeho rodokmenu.
Hrabě Martin,  Hraběnky Denisa  a  Emma z Černíkovic u Rychnova nad Kněžnou

 

29.4.2014

 Dobrý večer, nemám co vytknout ani žádnou připomínku na zlepšení, rychlost od aktivace letenky do letu byla super rychlá, příprava, let, informace byly vynikající a občerstvení před i na závěr krásnou tečkou jenž to celé jen podtrhly. Mohu jen poděkovat a doporučit dál.

Dita Hanzlová Hronov

Děkuji za překrásný zážitek z letu balónem od Kunětické hory. Let mnohonásobně předčil moje očekávání. Pohoda, krásný výhled, super. Ať se daří :)! Budu Vás doporučovat. Hrabě Václav z Mnětic

 

29.9.2013

Dobrý den.

Děkujeme za příjemný a chvíli i adrenalinový let.

David Turek + rodina

28.9.2013 

Díky za nádherný zážitek z letu, ke kterému přispělo nejen počasí, ale především ochota a profesionalita pilota i doprovodu. Přejeme mnoho krásných letů a spokojených zákazníků.
Hrabata Josef a Zdeňka z Mnětic

 

25.6.2013

Děkujeme moc za krásný zážitek, který předčil naše očekávání. Bylo to super před, během i po letu, s profesionálním přístupem a jen s jedinou chybou - příliš krátké na tu krásu. Přejeme ještě hodně takto spokojených klientů. 
Jitka, Vladimír, Jarmila, Karel - hrabata z Petrovic

 

5.5. 2013 Let z Kuksu byl pro mne fantastickým zážitkem. Rozbalování balónu, téměř rodinná atmosféra při startu, profesionální práce pilota Jirky... budu vše vřele doporučovat. Dozvěděli jsme se vše, co nás o balónovém létání zajímalo a ještě spousty balónových historek.

Díky a přeji tak hladká přistání, jak jsme zažili na vlastní kůži

Alexander Kalajdžijev (hrabě ze Skály) 

17.4.2013

Děkujeme za príma výlet balónem. Pohled na Hradec a Orlici z výšky byl neopakovatelným zážitkem. Přesto to zkusíme brzy znovu :-)

Zdraví hraběnky Lenka a Hanka z Nepasic

Nádhera, vyhlídkový let z Hradce Králové předčil veškerá má očekávání. Opravdu silný zážitek. Děkuji a přeji mnoho krásných letů a hladkých přistání.

Hraběnka Lenka ze Sovětic

Let 10.05.2017

Chci poděkovat všem, kteří se podíleli na nezapomenutelném zážitku. Jsem plna dojmů. Z příprav balonu k odletu, samotného startu a potom z letu samotného, to nebyl let, ale plutí po obloze. A to ticho. Jenom zvuk hořáků a potom štěkot psů ze země.  Nádhera. Hradec a okolí jako na dlani. Vše upravené a čisté, z té výšky vypadá vše idylicky. Přistání, hladké a bez problémů. Složení balonu, to vše jsou zážitky, na které nezapomenu. Děkuji týmu Hembalonu a svých synům, kteří mi splnili velký sen.  Děkuji a všem vás budu doporučovat, stojí to za uskutečnění. Sny se mají plnit a to nejen o vánocích. 
Děkuji, děkuji, děkuji...........
Jindřiška. hraběnka z Librantic