• CZ
  • EN

O nás 

Po několika letech zkušeností létání převážně na velkých pasažerských balónech jsme došli k přesvědčení,  že balónové létání je hlavně o prožitku jisté poetiky s ním spojené. Létání ve velkých koších sice produkuje balónové lety za levné peníze, ale s ta romantika nám tam prostě chyběla. Navíc u větších provozovatelů se příliš nehledí na spokojenost zákazníka. Důležité je odletět a ten prožitek se příliš nestarat. Jediná radost z letu je mnohdy ta, kdy se podaří bezpečně přistát na zem.

Nás balónové létání jednoduše baví a sdílená radost z něho, se násobí... Tak jsme se rozhodli jít možná lehce proti proudu stávajícího trendu. Létáme výhradně na malých balónech a to za podmínek, kdy to opravdu stojí za to.

Prověřte nás!!! Nebudete-li spokojeni vrátíme vám peníze za letenku zpět!!!

S kým se setkáte

Balónový let to není pouze balón a hezké počasí.
Za každým vyhlídkovým letem je skryta spousta práce “balonářských” nadšenců.

 

Pozemní personál
Nepostradatelná součást balónového létání. Rozbalit, sbalit, ustrojit balón to je pro naše kluky hračka. Dobrý personál je na místě přistání dřív než balón. A našim klukům se to celkem daří.

 
Jiří Mrštík
Jiří Mrštík
odborník na Pardubický kraj
 

Jirka, velký fanda veškerého létání, si nás jednoduše našel :-)

Karel Novotný
Karel Novotný
výjimečný topograf :)
 

Karel v civilu geodet. Ve volných chvílích se věnuje cestování po celém světě.

Lukáš Mrštík
Lukáš Mrštík
Pohodář jak má být
 

Lukáš je u nás krátce, od té doby co k nám nastoupil se neholí :-))

Tomáš Hepnar
Tomáš Hepnar
V klidu a spolehlivě
 

tak bychom krátce představili Tomáše. A ještě k tomu má ukrutnou sílu a to se vždycky hodí ;-). Nejraději to má v okolí České Skalice a Adršpachu, tam je jako doma.

 

Piloti
Topiči s hezkým výhledem.

Jiří Hembal
Jiří Hembal
pilot a instruktor
 

Jirkovi se splnil jeden velký sen, dělá co ho baví, působí jako pilot, instruktor balónového létání a věnuje se meditaci. Pokud v pátek zrovna nelétá, rád diskutuje nad pivem v kavárně a creperii U lišáka v Hradci Králové :-)

Jan Hembal
Jan Hembal
otřískaný matador a věčný inovátor
 

Po letech honění balónu v autě se Honza rozhodl, podívat se na svět z výšky. Piloťák dělal skoro dva roky a proto je balónovým létáním pořádně nasáklý :-)