• CZ
  • EN

Od vás

Reference

O tom, zda děláme svou práci dobře nejlépe napoví slova těch co s námi už letěli. Nechte se inspirovat...

Děkujeme!

28.10.2019

Dobrý den,

letěli jsme s Vámi 17.10. a byl to opravdu nádherný zážitek. Příroda na přehradou Les království byla podzimně vybarvená, sluníčko svítilo, opravdu se to moc povedlo. Velká spokojenost jak s letem, tak i s Vaším přístupem - vše do detailu připraveno, nikde žádný zádrhel.

Moc za to všechno děkujeme a doufáme, že jsme s Vámi neletěli naposled.

Zdraví hrabě Petr a hraběnka Mirka z Olešnice

 

23.10.2019

Vážený týme HEMBALON,

v sobotu 12.10.2019 jsme absolvovali náš první (a doufáme, že ne poslední) let balonem.

Jen těžko se hledají slova, která by stručně popsala ten zážitek. Při přípravě, chystání a rozbalování, sestavování až

po "nafukování" balonu, jsme byli plni očekávání co nás v tom koši tam nahoře čeká. A ve vzduchu....no prostě

paráda!!!! Krásné počasí už jen doladilo ten úžasný zážitek z letu. Tímto chceme poděkovat nejen zkušenému pilotovi

balónu za krásný a bezpečný let, ale v neposlední řadě "vyseknout" poklonu pozemnímu personálu za jeho práci.

Díky, hrabata Jana a Petr z Libiny :)

P.S.: i ten strašpytel co letěl s námi byl nakonec nadšený-samozřejmě, že z letu nikoli, že opět stál oběma nohama na pevné zemi

 

18.10.2019

Děkuji za nevšední zážitek z letu a chci Vám poděkovat za perfektní organizaci celé akce. Vzhledem ke krásnému počasí a svěžímu větru jsme viděli kus našeho okolí.

S pozdravem

Hrabě Jiří ze Zádolí

 

6.10.2019

Dobrý den,

mnohokrát Vám děkujeme za dnešní zážitek, ranní let z Hradce. Náš svatební dar jsme si maximálně užili. Především moc děkujeme za milý a příjemný přístup Vašeho týmu, za zábavu a také za možnost podílet se na sestavení celého balónu. Budeme moc rádi, když nám pošlete nějaké fotky z našeho letu.

Ještě jednou díky a mějte se krásně!

Klára a Petr Andresovi

 

16.9.2019

Vážený týme,

moc Vám všem děkujeme za nezapomenutelný zážitek! Čekání se vyplatilo. Let nad Troskami, Hrubou Skálou a okolím stál v ranním slunci opravdu za to a každému bych ho doporučila. Můj strach z výšky se po chvilce rozplynul (byla jsem jediná, kdo se bál...) a už zůstal jen klid a radost z letu, slovy se to skoro nedá vyjádřit. Náš pilot Jirka byl a je naprostý profesionál. Celá moje rodina byla nadšená.

Moc děkujeme a možná ještě někdy na viděnou!

Zdraví hrabata z Modrašic

 

15.9.2019

Vážený týme Hembalón,

moc Vám  děkujeme  za krásný zážitek. Byli jsme velice spokojeni se Vším, bylo to super - vzlet, let i přistání včetně  rozbalování a balení. Velice  příjemně nás překvapil certifikát vzduchoplavce. Již se létání balónem nebojíme a třeba  si ho někdy s Vámi zopakujeme. Srdečně  Vás zdravíme a přejeme  mnoho dalších  krásných  zážitků ve výškách. 

Hrabata  z Vlčkova

 

12.9.2019

Dobrý den, pánové z Hembalonu,

let byl krásný, škoda, že ta hodina uteče taky rychle. Líbilo se mi, že jsme mohli pomáhat i s pracemi při startu a přistání balónu (rozbalování, nafukování, pak zase balení). Jediné, čeho litujeme, že po startu zašlo slunce za mrak a skoro celou dobu bylo schované, takže krajina byla trochu „šedivá“, ale chápu, že tohle opravdu není ve vaší moci ovlivnit a je potřeba se s tím pokorně smířit.

Námět pro zvážení: pan pilot měl u sebe dost solidně vypadající fotoaparát, napadlo mě, že by možná klienti ocenili, kdyby kromě diplomu dostali i nějakou pěknou fotku, např. před nafukujícím se nebo u přistátého balonu – vy máte jistě zkušenosti, co a kdy se  nejlépe fotí a na obrázku dobře vypadá. My jsme se fotili sami (jak to asi dělá většina lidí), ale v té rychlosti a jak jsme byli plní dojmů, tak ty fotky moc skvěle nedopadly. Tak to je jen takový nápad na možné další vylepšení.

Ať se vám daří, mnoho dalších šťastných startů i přistání

Ondřej a Petra Štulcovi, t. č. hrabě a hraběnka ze Smržova

 

26.8.2019

Dobrý den

po x-tém pokusu se konečně počasí umoudřilo a v pátek navečer jsme letěli z Potštejna.

Byl to krásný zážitek s pohodovými a milými lidičkami.

Vůbec jsme se nebáli a let si užívali. Určitě všem doporučuji Hembalon, jsou to profíci.

Mějte se krásně a přeji hodně spokojených i budoucích zákazníků.

s pozdravem hrabata z Plchovic :-) 

 

18.8.2019

Dobrý den.

Let balonem byl v častných ranních hodinách náročný na vstávání pro moji sedmiletou vnučku, ale nutno říct, že toho nelitujeme. Byl to pro nás příjemný zážitek. Vnučka si to pravděpodobně bude pamatovat celý život. Pilot balonu nám dělal příjemnou společnost, let byl klidný a nabídl nám krásný pohled na místa, která jsme si nárokovali. Jeho zkušenost s nasměrováním dráhy letu byla dle našeho přání byla náramná. Zručnost při přistání byla i pro mě, ač kmeta, obdivuhodná.

Děkujeme  Vít Bohuslav

 

16.8.2019

Chtěla bych poděkovat celému týmu za prima zážitek, který nezkazil žádný negativní pocit. 

Zdraví vás spokojená

                                                Alča Němečková.
 

14.8.2019

Dobrý den, včera jsme se s dcerou zúčastnily letu balónem nad přehradou Les království. Byl to pro nás nezapomenutelný zážitek. Zejména oceňujeme velice přátelský a profesionální přístup posádky. Naprosto hladké přistání, ne jako z Vratných lahví :-)

Trasa Les království je malebná a vyzařuje klid, který vás pohltí. Zkrátka jako z pohádky. Let vřele doporučujeme.

A konečně jsme se dostaly do šlechtického stavu aeronautů :-)

Mockrát děkujeme!

 

11.8.2019

Milý pane Hembal, hraběnka Jaroslava z Bukoviny nemá dost slov, kterými by Vám i celému Vašemu týmu chtěla poděkovat a vyjádřit obdiv za Vaše milé, kamarádské a hlavně profesionální chování k nám, budoucím aeronautům, kteří se s Vámi vznášeli dne 9.8. k výšinám nad Hradcem! Už dlouho, předlouho jsem se nesetkala s tak úžasným přístupem k Vaší zodpovědné práci a k těm, kteří se Vám rádi svěřili do vzduchoplavecké péče! A moje očekávání předčilo vše, co jsem si vůbec dovedla představit a věřte, že dodnes, což je už 3 dny od vzduchoplavby, na vše, co jsem zažila s Vámi a Vaším kouzelným balonem, hned tak nezapomenu a ani zapomenout nechci! Můžete být plným právem na svou práci hrdý a spokojený, protože je proč! Máte prima spolupracovníka, kterém také patří můj dík za pomoc při "nástupu" do balonového "košíku"! Jistě budu i do budoucna uvažovat o opakování takového krásného zážitku při vzduchoplavbě!  Ze srdce Vám přeji, aby Vaše levitace v oblacích vždy dopadla dobře, zasloužíte si do budoucna vše dobré. Vzpomínám a zdravím!

Jarka Benešová

 


9.8.2019

Dobrý den,

děkujeme pěkně za příjemně strávený let a pohodu během letu, bylo to moc fajn.

Prosím zařaďte si mne do zájemců letů přes Krkonoše v zimě, abych nezapomněl.

S poděkováním a úctou

Ing. Vlastimil Očovaj

503 22 Libčany 223

 

5.8.2019

Vzduchoplavbu nad Adršpachem - krajinou našeho srdce - nám darovali kamarádi horolezci jako svatební dar.

I díky pilotovi Jirkovi to byl opravdu srdeční zážitek. Po celou dobu z něj bylo cítit nadšení, že si let užívá skoro jako my poprvé, uklidňovala mě jeho zkušenost s balónovým létáním, milá byla pozornost jeho i jeho kolegy Tomáše během celého průběhu letu a skoro mě až dojaly také provedené rituály k celé vzduchoplavbě.

Je úžasné potkat člověka, kterého jeho práce opravdu naplňuje a který se chce podělit o krásu balónového létání také s ostatními.

Díky příznivému větru a ochotě pilota Jirky jsme mohli slétnout blízko k adršpašským a teplickým skalám, ke kterým máme s manželem osobní vztah. Zažili jsme pocit, kdy člověk stojí ve vzduchoprázdnu „jen“ v proutěném koši a snaží se poznat známé skalní věže, jezírka, cesty a místa z úplně jiného pohledu, i snad rozšifrovat strukturu, kterou příroda místnímu skalnímu městu vetkla.

Letí se však jen tudy, kudy vane vítr, což celému podniku dodává na dobrodružnosti.

 Všem tento zážitek s Hembalon ze srdce doporučuji.

 Hraběnka Jitka z Výmola

 

30.7.2019

Dárek k 70tinám potěšil a všichni účastníci letu byli spokojení se všemi službami, které jste jim poskytli. V budoucnu Vás ještě oslovím a ráda se s Vámi proletím s dalšími členy rodiny.

Zdraví a mnoho úspěšných letů přeje Březinová.

 

28.7.2019

Dobrý den,

zážitky z letu balónu mohu všem budoucím klientům doporučit. Patří k nim nejenom krásný pohled na krajinu z ptačí perspektivy, ale i zdařilá souhra pohodového dua - pilot, řidič. Snad jen 1 doporučení - seznámit posádku s místy nebo památkami, kterými balónem proplouvají.

Ještě jednou moc děkujeme. Tomínová

 

22.7.2019

Vážený týme Hembalon,

Oceňujeme profesionální a zároveň velice příjemný přístup a pohodovou atmosféru.

Zkušený pilot zvolil čas a místo odletu perfektně, právě přestalo pršet a pak už bylo vše jen ideální. Bezchybný start a přistání a po ukončení letu stále pohoda.

Kouzelný zážitek od začátku do konce.

Hrabě Vráťa a hraběnka Jana z Lachova

 

22.7.2019

Dobrý den,

chtěl bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za nevšední zážitek. Bylo znát, že jste sehraná a pohodová parta, která to dělá pro radost.

Bylo to prostě super!!! Cestou domů jsme již přemýšleli, co by jsme chtěli dalšího vidět z Vašeho koše ?

Vypadá to na Krkonoše.

Hraběnka Jana a Hrabě Michal z Lachova ?

 

18.7.2019

Vážený týme Hembalonu,

člověk si má plnit sny, ať je mu dvacet, nebo třeba jako mně 66 let. 

Stačí k tomu jen trochu odvahy a zažít nepoznané. Tímto dnešním letem se mi splnilo letět balonem, a vůbec nelituji. 

Jsem spokojená a šťastná, že jsem se k tomu kroku odhodlala.

Přeji hodně štěstí, zdraví, spokojené pasažéry a ať Vás práce i do budoucna hodně baví. A že tomu tak je, bylo vidět i na dnešním letu.

Šťastné lety a krásný zbytek sezóny přeje Jana Abrahamová

 

9.7.2019

Nelétá se křídly, létá se duší. My teď víme, že to jde i balonem a že je to nádherné. Děkujeme vám, že mimo profesionality a zodpovědnosti do průvodcovství po obloze dáváte i kousek té své duše.

Soňa a Karel, hrabata ze Zálší

 

28.6.2019

Nevím, co bych napsal. Bylo to skvělé jako vždy -J

Nachtigall

 
 

23.6.2019

Vážený pilote, týme Hembalon,

děkujeme za krásný vyhlídkový let.

Ještě nyní jsme plni zážitků a nejsou slova k dlouhému hodnocení. Tak pouze pár postřehů z naší komunikace a vlastního letu.

  1. výborná jak telefonická, tak mailová komunikace při sjednávání termínu
  2. oceňuji rozhodnutí pilota o odložení prvního dohodnutého termínu letu – druhý termín byla správná volba – užili jsme si ho
  3. profesionálně zvládnuté rozhodnutí o místě vzletu
  4. oceňujeme možné zapojení do přípravy letu a zpětné složením balónu
  5. pilot nás výborně seznámil s průběhem letu a přistáním
  6. třešničkou na dortu celého leteckého rána bylo pasování všech účastníků a bezpečný návrat k zaparkovaným autům

Do dalších let Vám přejeme příznivý vítr a mnoho spokojených zákazníků.

Vaše nové hraběnky a hrabata ze Srbska, čtvrti Golfové hřiště, Jamka číslo 3 

 

17.6.2019

Letěli jsme v pátek 14.6.2019 ráno a jednoznačně ÚŽASNÝ!!!!!!!

Nemělo to chybu. Byli jsme moc spokojený a uvažujeme o zimním letu, Vánoce jsou za chvilku, tak uvidíme.

Ještě jednou moc děkujeme hraběnka Iva a hrabě Karel.

16.6.2019

Dobrý den, s letem jsem byla spokojená, stoupání nádherné a nakonec i ten dopad s převrácením koše byl zážitek, protože pan pilot mi určil  v koši  dobré místo a po instrukci jsem i vzhledem k mémo vyššímu věku přistání zvládla. Bylo to krásné dobrodružství. 

Hraběnka Marie od Dálnice. 

12.6.2019

Dobrý den,

s Vaším přístupem k nám, zákazníkům, jsem byla velice spokojená a už jsem vás doporučila svým známým. Pro mě osobně byl let moc klidný, ale tím vám nechci přivolávat nějaké dramatické zážitky. Přeji další klidné lety se spokojenými hrabaty. :)

Reháková Božena

 

3.6.2019

Let se mi velmi líbil. Byl to pro mne velký zážitek. Pokud se dožiji 80-let ráda si let s Vámi užiji znovu.

Děkuji a jsem s pozdravem

Štěpánka Kvochová

 

23.5.2019

Vážení,

děkujeme Vám za pěkný zážitek, vše bylo dokonalé, výhledy,

počasí i pilot. Vše bylo moc pěkné.  Budeme všem doporučovat.

S pozdravem Staňkovi.

 

21.5.2019

Dobrý den, děkuji vám. Člověk zažívá občas krásné zážitky, ale jen některé jsou dechberoucí. A právě k těm posledně jmenovaným patří let balónem s vaší společností. Všem, kteří byli ochotni poslouchat, jsem jen chválila a chválila. Tak krásný dárek k narozeninám jsem opravdu nečekala, spíš - neuměla jsem si to ani představit. Ještě jednou mockrát děkuji.

Regina Kohoutová, Žamberk

 

21.5.2019

Ahoj Jirko,

moc díky za fotky a krásný zážitek. Wow, něco neuvěřitelného. Moc jsem si to užila. 

Jste skvělý team. 

Díky a přeji hezký večer
Jana
 

19.5.2019

Dobrý den všem z týmu Hembalon,

touto cestou bych chtěla poděkovat za velice hezký a příjemný zážitek, kterým byl let balónem z Pastvin do Kameničné. I když jsem před zahájením celé akce měla z letu velký strach, klidné, milé, příjemné a hlavně profesionální vystupování pilota Jirky a kopilota Jirky mě uklidnilo natolik, že do balónu jsem již nastupovala bez větších známek strachu. 

Start balónu, let i přistání bylo naprosto bezproblémové a špičkové. Doporučuji každému, třeba že nejste příznivci létání, jako já. 

Ještě jednou děkuji všem a letu zdar hraběnka Hanka z Kameničné

 

16.5.2019

Dobrý den, paní Hembalová,

tak jsme se s manželem dočkali a v sobotu 11.5. jsme uskutečnili let nad Českým rájem . Rádi bychom Vám a celému týmu poděkovali za úžasný přístup, za Vaši profesionalitu. Byl to nádherný zážitek, klidný start a ještě klidnější přistání. Pan Jiří Hembal je skvělý pilot. A lepší počasí jsme si opravdu nemohli, po těch letech čekání, ani přát. Všechno bylo prostě nej...  doporučuji Hembalon dále, protože opravdu to stojí za to. Jste úžasní a opravdu ze srdce děkujeme. Přejeme Vám mnoho spokojených klientů.

Lenka a Radek Kubzovi, Horní Branná

 

24.4.2019

Dobrý den,

minulý týden v neděli jsme s Vámi letěli balónem v Hradci Králové. Byl to náš první let a po úžasném zážitku s Vámi doufám, že nebyl poslední.

Let byl perfektní, děkujeme pilotovi i ostatním, kteří se na jeho zajištění podíleli.

Zdraví Jan František Kundrt z Hradce Králové rodem z Trutnova od neděle též hrabě Honza z Praskačky

 

23.4.2019

Dobrý den,

v neděli 21.4.2019 jsem měla tu čest vzlétnout do oblak (i když zrovna žádná nebyla ;.-) ) nejen s manželem a přáteli, ale také s bezvadným pilotem Jiřím Hembalem. Byl to moc krásný zážitek, moc se mi líbilo, jak jsme nenápadně stoupali, občas klesali, prostě to byl poklidný let, který umožňoval dostatečně vnímat krajinu pod sebou. Bylo to nádherné spočinutí v dnešní uspěchané době a já za něj moc děkuji. Všem bych takový zážitek přála a doufám, že se ještě někdy budu mít znovu příležitost takto (po)vznést :-)

Panu Hembalovi děkuji za příjemnou společnost a pohodový let, jako k pilotovi jsem k němu měla naprostou důvěru :-)

Děkuji, děkuji, děkuji :-)

Hraběnka Helena z Praskačky

 

9.4.2019

Dobrý den,

ještě jednou děkuji za skvělý letecký zážitek, který se nedá popsat, musí se zažít.

Velmi oceňuji profesionální přístup a hlavně přátelskou atmosféru během letu i při přípravě a po přistání.

Doporučím rád vaše služby i dalším případným zájemcům.

Těším se na další společný let a děkuji.

S pozdravem

hrabě Martin od Hrušky (Martin Bříza)

 

23.3.2019

Děkujeme Vám za příjemné přivítání, skvělou ukázku přípravy balónu k letu a možnost podílet se na přípravě a posléze i sbalení balónu. A nejvíc Vám děkujeme za přijetí mezi Vás a za Váš optimismus. Jste fajn lidičky a bezva tým. Všem kdo ma rád fajn lidi doporučuji letět právě s Vámi. Ještě jednou děkujeme Vámi poctěni hrábě Michal,Šimon, hraběnka Andrea ,Kristýnka, Rozárka, Kristýnka z Jívy 

19.2.2019

Dobrý den,

let přes Krkonoše byl 100% vydařený. Tým Hemabalon vybral správný den, startovací místo i místo přistání. Atmosféra byla příjemná, cítila jsem se v balónu bezpečně, možná to chtělo trochu adrenalinu při letu blíže k zemi :-) - kopírování terénu (letělo se téměř pořád hodně vysoko).

Ještě jednou moc díky za nezapomenutelný zážitek.

Eva Bílková

 

16.2.2019

Dobrý večer,

děkujeme moc za fotky a za nádherný zážitek. Bylo to opravdu perfektní, včetně těch řetězů.
Přejeme Vám mnoho dalších spokojených zákazníků, tak jako jsme byli i my.
s přátelským pozdravem
hraběnka a hrabě z Bolkova
 

15.10.2018

Dobrý den vážená paní. Výlet balonem se nám moc líbil.

Kapitán výborný a moc jsme si to užili a proto děkujeme.

Spokojený zákazník Jiří Novák - Nová Paka.

 

18.9.2018

Dobrý den,

Rádi bychom poděkovali za včerejší, úchvatný let balónem, vše klaplo na jedničku, komunikace, let, občerstvení, nemáme co vytknout, jsme naprosto spokojeni, hned bychom letěli znovu. Kudy půjdeme, tudy Vás doporučíme :-) Děkujeme za krásný zážitek, přejeme mnoho spokojených klientů a třeba brzy na viděnou.
 
S pozdravem
Hrabě a hraběnka z Dohalic
Jiří  Herain
Dominika Kosinova
 

16.9.2018

Dobrý den, s týmem Hembalon jsme letěli podruhé a vždy perfektní. Děkujeme za krásný zážitek, bezpečný let a hladké přistání.

Novákovi Slemeno 

13.9.2018

Dobrý den.

děkujeme za příjemný let s ukázkovým přistáním :-) a celkovou pohodu na celé akci. Příjemným zpestřením bylo nejen pasování mezi "hraběcí společnost" , občerstvení, ale i pár informací o historii vzduchoplavectví.

Jediné s čím jsme nepočítali bylo opravdu velké teplo od hořáků :-) 
Bylo to fajn setkání a třeba ho i zopakujeme :-)
Přejeme Vám do budoucna jen pěkné zážitky a spokojené klienty.

hraběnka a hrabě z Ktové :-)

 

12.9.2018

Vážení,

děkujeme Vám všem a hlavně Vašim pilotům za krásný zážitek a přejeme mnoho úspěchů v dalším podnikání. Člověka zahřeje, když se setká s lidmi, kteří se věnují svému oboru s láskou a zájmem. Kéž by takových bylo víc.

Ještě jednou díky

S pozdravem hr. Staňkovi

 

11.9.2018

Vážení Hembalovi,

jak říká:kdo si počká, ten se dočká a stálo to za to. Čtyři, námi zvolené termíny, nám počasí nepřálo až v neděli z Poštejna jsme se potichu vznesli nad koruny stromů. Pěkně jsme si to s manželkou užili. Pořídili jsme si dokumentární video a věřím, že až to naši kamarádi uvidí, tak budete mít nové adepty na hraběnky a hrabata. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám hodně spokojených vzduchoplavců. Novákovi Kosice

11.9.2018

Děkuji za příjemný zážitek spojený s balonovým výletem. Byl jsem spokojený s organizací letu, jeho průběhem i jeho ukončením, vřele doporučuji Vaši firmu potencionálním zájemcům.

Mějte se moc fajn a ještě jednou děkuji.

Ing. Jiří Jirsa

 

10.9.2018

Bylo to famózní. Ovšem uteklo to jako pára nad hrncem…. Chce to alespoň 2-3 hod.:) Fantastický zážitek, velmi příjemný plavební kapitán s podplukovníkem, čarokrajně překvapující vyvrcholení po přistání s pasováním do panského stavu …. ?

Těším se zas někdy na viděnou …

S hlavou v oblacích …

Petr Juránek

10.9.2018

Vážení vzduchoplavci,

chci Vám tímto poděkovat za nádherný zážitek.

Od prvních informací o letu, přes přípravu balonu k letu, samotný let, hledání místa přistání, přistání a balení balonu bylo vše skvěle zorganizováno a vždy jsme byli od pilota včas informováni o situaci, která nás čeká. Dokonce jsme se zapojili i do balení balonu a tím jsme si mohli "vyzkoušet" řeholi vzduchoplavce :-)

Doufám, že mé vyprávění zážitků z letu bude inspirovat další kamarády a známé, a že u některých možná snížím obavy z letu a pak se také připojí mezi vzduchoplaveckou šlechtu.

 S pozdravem a přáním dalších spokojených hraběnek a hrabat

 hrabě Radek z Petroviček

7.9.2018

Dobrý den,

dovolte abychom Vám touto cestou poděkovali za krásný zážitek z letu s Vaší společností. Posádka výborná, kapitán letu perfektní, počasí super, přistání paráda.

Ještě jednou díky moc všem.

Hrabě Olda a hraběnka Jaruška Nermuťovi

4.9.2018

Vážení kolegové hrabata,

moc děkujeme nejen za toto Vaše poděkování, ale především za celý let a všechny zážitky s ním spojené. Nadchnul nás vlastní let i nově získané informace o balónovém létání.

Tři námi zamluvené termíny byly z důvodu nevhodného počasí zrušeny. Vážíme si tímto Vaší profesionality, že létáte opravdu jen za vhodného počasí.

Náš let se uskutečnil ráno a bylo to fantastické! To vstávání stálo za to!

Ještě jednou velký dík,

Hraběnka Dana z Jeníkovic

 

2.9.2018

Já moc děkuji za pěkný let a krásný zážitek, bylo to překvapení pro deti a vnoučata, ani jsem nečekal, že se to podaří, měl jsem jenom jeden termín a málo času, ale ještě jednou děkuji, že jste mi tak v krátkém čase vyhověli a umożnili tento let, jistě se na Vás ještě obrátím a każdému Vás doporučím, měl bych prosbu, jestli by mě pan Jirka neposlal pár foto z Dubai, já to tam znám jenom z auta nebo na kole a takhle ze zhora to je úplně jiny  svět,pěkny den, Mira

 

31.8.2018

Děkuji za krásný zážitek z letu a příkladný přístup z Vaší strany. Hraběnka Miluše

 

19.8.2018

Dobrý den, let se mi moc líbil, klidně bych letěla znovu.

Děkuji za Váš profesionální přístup a brzy na shledanou.

Renáta Stříhavková
Dobřenice

 

17.8.2018

Pilote Jirko, bylo to super! 

Z Vaší strany naprosto profesionální výkon. Vše perfektně zajištěné a zorganizované, bez zbytečných průtahů a čekání.Naprosto jsem Vám důvěřovala, že jste profík a kliďas a máte vše pod kontrolou. Přistání bylo bezproblémové. 

Navzdory rozmarům horkého léta - bezvětří, jsme nakonec dopluli docela daleko. Škoda, že nás to nefouklo blíž k Hradci, ale o to víc si na své přišel táta, můj spolucestující. 

Původně měli letět mí rodiče ke zlaté svatbě, ale maminka se bála, tak jsem aspoň vzala tátu. A chci vzkázat všem bázlivcům, že se není bát čeho. I vy, kdo nevystoupíte na žádnou rozhlednu a nepodíváte se z balkonu dolů, běžte do toho. V balonu žádnou závrať nepocítíte. Je to pohodička, jako když sledujete nějaký film. Já sama závratěmi trpím, nechala jsem se ale přesvědčit lidmi, kterým důvěřuji, že to bude v pohodě, a bylo.

Jen ten závěrečný ceremoniál bych si klidně odpustila. Ale to je jen můj problém a chápu, že to k tomu patří. A jelikož jsem na to byla upozorněna, i to pasování a celou ceremonii jsem nakonec nějak dala. A třeba táta, a určitě i ostatní, tím naopak byli nadšení.

Určitě si to zopakuji. Teď nám mají ve školství přidávat, nebudu vědět, co s penězi, tak v nejbližší době zase poletím.

S pozdravem a poděkováním

Světlana Vacková, Hradec Králové

 

17.8.2018

Dostali jsme jako dárek od dcery, letenky na let balónem a byl to super zážitek. Domluva s lidmi z firmy před letem byla v pohodě, pilot byl profík na první pohled a i všechno okolo (instruktáž před startem, slavnostní křest po přistání) nemělo chybu, můžu s klidem všem doporučit. Díky moc?

 

16.8.2018

Vážený týme,

moc děkujeme za skvělý zážitek, bylo to perfektní včetně všech detailů, občerstvení i závěrečného rituálu. Jsme nadšení, budeme vás doporučovat a s radostí se zase v budoucnu nějakého letu zúčastníme!

Lucia & David

 

15.8.2018

Dobrý den,

s týmem HEMBALON jsem letěl již podruhé a vždy jsem byl spokojen. Oceňuji váš přístup ke klientům, bezpečný let a hladké přistání. 

Těším se někdy na shledanou

Josef Brzický

 

14.8.2018

Do samotného vzletu balónem, jsme nevěděli, co máme o toho čekat. Při takovýchto akcích nečteme recenze, nikdy se zbytečně neptáme, jednoduše chceme mít vlastní zkušenost a vlastní názor. Po přistání jsme se oba shodli, je to paráda. Doporučujeme všem to zkusit !!! Pokud jste v rukou těchto odborníků, je to fajn zážitek.

Děkujeme, Hana a Pavel.

 

29.7.2018

Užili jsme si dlouhé těšení

až na vhodné počasí se promění.

Pátý termín vyšel krásně,

tak napíšu kousek básně.

 

Startovali jsme ráno u Aldisu

S pilotem Jirkou dle předpisu.

Shlédli jsme na Třídu Karla IV.

a užili si Hradce pěkného.

 

Labská kotlina i nemocnice,

pohledů je mnohem více.

Třebeš i Moravské předměstí,

než balon město opustí.

 

A kam že nás vítr to zavál?

Každý z nás pozor si dával,

zda pozná silnice i vesnice,

neb kouzelné jsou velice.

 

A přistání na poli

ani trochu nebolí.

Těším se na příště velice

Helena, hraběnka z Horní Ředice.

 

28.7.2018

Děkuji za krásný zážitek při letu a rituál po úžasném přistání byl skvělý . Certifikát vzduchoplavce  je památka na celý život.Děkuji Fanta hrabě ze Semonic

 

26.7.2018

Vážený Hembalon týme,

na úvod by jsme chtěli poděkovat za skvělý a nezapomenutelný zážitek, který jste nám poskytli a o kterém si neustále povídáme a jsme opakovaně nadšení. Celý zážitek, který začal prvotním kontaktováním Vaší společnosti, přes přípravu, samotný let, ukončení letu atd..., který jste pro nas realizovali, byl nejen dokonalý, ale i profesionální. Jednání se společností Balony Hembal, spol. s.r.o. bylo příjemné, věcné a velice srozumitelné. Zkrátka byli jsme spokojeni od A až do Z. Profesionalita Vašeho týmu je nesporná a jistě přináší celoživotní zážitky všem Vaším klientům. My všichni, hraběnka i hrabata z Libnikovic doporučujeme všem kteří touží po letu balonem a nejsou rozhodnuti o společnosti kterou by chtěli využít k realizaci letu, využít Vaši společnost a Váš tým. S pozdravem hrabata z Libnikovic.

 

26.7.2018

Dobrý den,

Nám se let a vše s tím spojené velice líbilo a i přístup pilota Jirky s řidičem Jirkou, byl také výborný :-). Za nás tedy poděkování a myslím si, že když budete pokračovat tak, jako do teď, tak vám to jistě přinenese dost dalších spokijených zákazníků Je to skvělý a nezapomenutelný zážitek.

S pozdravem

hraběnka Vanda + hrabě Franta z Dolního Bousova

Ať se daří!!!!

 

6.7.2018

Let balonem byl velkým životním zážitkem, doporučuji všem. Není čeho se bát, především, když si zakoupíte letenku u f. Hembalon. S jejich službami jsem byla naprosto spokojená, jsou to milí lidé.

Děkuji hraběnka Renata z Třesovic

 

19.6.2018

Chceme poděkovat za nádherné vzpomínky z letu nad Českým rájem. Vážím si starostlivého a vstřícného přístupu týmu Hembalon. Celá akce je moc prima i s podílením se na nafukování balónu a závěrečném sbalením toho úžasného vynálezu. Hembalonu přeju ještě spoustu spokojených pasažérů, protože působit radost druhým je radost i pro sebe. 

Má to jediný háček. Dole na zemi se Vám znovu zasteskne po lítání. Peťa, Vlastík, Kuba, Mája, Víťa a Vojta

 

17.6.2018

Vážený team Hembalon

Díky za krásný zážítek a ochotu při sjednávání termímu a místa letu. Nejen vlastní let ale i možnost asistovat při přípravě a zakončení letu výrazně předčilo naše očekávání. V dnešní uspěchané době je to zážitek, který se nesmazatelně vryje do mysli každého účastníka letu. Ten klid, pohoda a nadhled je prostě úžasný. Všem těm nespokojeným, nasr..... lidem vedoucím žabomyší války bych to ordinoval jako lék. Snad jen jako technický fanda bych možná ocenil více podrobností o letu( rychlost, azimut, výška ) ale to je jen drobňoučká nedokonalost na jinak skvělém zážitku - ono platí - líná huba je holé neštěstí. Při tak intenzivním prožitku se člověk ani nestihne zeptat na to, co by ho v jiné situaci zajímalo. Je pravda, že jsme se především kochali a to velmi. Ještě jednou díky za skvělý let a hladké přistání. 
Za posádku hrabě Pavel z Libchav.

 

13.6.2018

Dobrý večer,

chtěli bychom ještě jednou poděkovat za včerejší let. Byl to opravdu krásné. Nezapomenutelný zážitek to byl zvláště pak pro naši babičku, která byla celou dobu velmi klidná, neboť pod sebou stále viděla vaše auto, ve kterém měla své berle a nemusela se tak o ně bát. Zajímavý byl pro nás nejen let, ale i sestavování a skládání balónu. Určitě budeme mít na co vzpomínat, ještě jednou děkujeme a doufáme, že se zase někdy potkáme ve vzduchu.

Martin, Markéta, Štěpán, Anička, Šimon a Jarka, hraběnky a hrabata z Dolní Dobrouče

 

9.6.2018

Vážení přátelé balónového létání,

zážitek z uskutečněného letu ze dne 4.6.2018 z Kuksu vstřebáváme do dnes. Předletová příprava balónu spojená s odborným výkladem a možností pomáhat nás mile překvapila. Bezpečný let ve spojení s výbornou viditelností předčil naše očekávání. Hladké přistání pak bylo třešničkou na dortu za naším nevšedním zážitkem. Děkujeme za krásnou chvíli nejen ve vzduchu. S pozdravem, manželé Čechovi z Úpice.

 

5.6.2018

Děkuji Vám?

Byl to naprosto perfektní let s profesionály v oblacích a moc jsem si to užila. Těším se, jak si to zopakuji?

Věra Zdráhalová

 

5.6.2018

Děkujeme, bylo to super let! Určitě s vámi ještě poletíme. Hezké dny Dostálkovi.

 

28.5.2018

Milý Jirko, moc děkuji, tak to vše vyšlo. Bylo to super. Moc se nam to líbilo i brácha byl bezva. Zvládla jsem i tu výšku. Určitě dopručím dál.

Ještě jednou díky moc.     Vendula
 

23.5.2018

Užasny, nadherný, neposatelný zážitek. Pilot s doprovodem na jedničku - mohu všem jen doporučit.

Hrabě Jaromír z Javornice  

 

23.5.2018

Ještě jednou díky za super podvečer.

Super pánové, jen tak dál.
 
Spolehněte se na mé doporučení!!!
 
Krásné dny a příznivý vítr 
 
David Brožek
 

20.5.2018